Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Компанія «EUROSTUDY» (Евростаді) (044) 578-16-00
м. Київ, вул. А. Мішуги, 2, офіс 322
http://eurostudy.info/

Компанія «EUROSTUDY» (Евростаді)

Вступ до польських вишів, отримання польської візи та «Карти поляка», вивчення польської в Києві та Польщі

Компанія «EUROSTUDY» – це українська компанія, яка за чотири роки свого існування міцно затвердилась на ринку освітніх послуг не тільки в Україні, а й у Польщі, надавши можливість отримати європейську освіту більш ніж 600 молодим українцям.

Основною діяльністю компанії є всебічна консультативна, освітня та правова підтримка українських абітурієнтів і студентів на всіх етапах вступу (й переведення) у вищі навчальні заклади Польщі, а також робота курсів з шести іноземних мов (польської, англійської, німецької, чеської, французької та іспанської) на базі власного лінгвістичного центру.

Перевагами «EUROSTUDY» в першу чергу є висока якість послуг, професіоналізм персоналу, консультантів і викладачів курсів, а також її безперервний розвиток, що дозволило відкрити крім п’яти мовних шкіл у Києві філії в Рівному та Дніпропетровську.

Особливостями послуг, які надає компанія, є безкоштовне консультування протягом шести днів на тиждень з питань вступу до ВНЗ Польщі та зручний графік роботи мовних курсів, зокрема польської мови. Даний курс викладається протягом усього календарного року – так, щоби бажаючі завжди могли розпочати навчання в найбільш зручний для них час.

Важливою особливістю роботи «EUROSTUDY» є інформаційний супровід студентів у період перебування в Польщі, головним чином у перший рік навчання, протягом якого компанія допомагає при вирішенні питань із житлом і навчанням, а також отриманням необхідних документів.

Школа польської мови займає особливе місце у спектрі послуг компанії «EUROSTUDY». Вона пропонує весь спектр курсів польської мови рівнів від А1 до В+ як на території Києва (на правому та лівому берегах Дніпра), так і на території Польщі (у Варшаві та Кракові), де активно співпрацює із кращими ВНЗ країни, а також підтримує існування розмовного клубу «Speaking Club», в якому можна поспілкуватися з носіями польської мови в Україні.

Освітні тури: екскурсії в найпрестижніші та рейтингові ВНЗ Польщі, літні та зимові табори для учнів старших класів і студентів, вивчення польської мови під час різдвяних канікул – усі ці захоплюючі поїздки регулярно проводяться компанією «EUROSTUDY» й залишають у молоді незабутні враження.

Безкоштовне навчання на території Польщі також можна отримати завдяки особливій пропозиції, що надається випускникам 9-х класів загальноосвітніх шкіл, які вирішили продовжити подальше навчання в одному з технікумів Польщі. Таким студентам гарантована особлива опіка консультантів компанії під час першого навчального року.

Крім усього перерахованого вище компанія «EUROSTUDY» успішно надає послуги з отримання «Карти поляка», отримання дозволу на проживання в Польщі строком від одного до трьох років, а також оформлення віз.

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 21.06.2016