Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dave
ПОВИНЕН ПРОЧИТАТИ: Я, Дейв Вагнер, я зустрів потужного заклинання заклинань та екстрасенса на ім’я доктор Огундейл, він дуже справжній, чесний та справжній .. Він допоміг мені повернути дружину, немає поганої чи негативної енергії. Д-р Огундейл використовує білу Магію, і він допоміг мені повернути дружину, вона спрацювала всього за 24 години ... Дружина повернулася до мене, вибачилася за від’їзд, і тепер ми знову разом і такі ж щасливі ... Я буду заохочувати і рекомендувати всі, кому потрібна допомога будь-яким способом, зв’язатись із заклинанням заклинань та попросити його допомоги. просто скажіть йому свою ситуацію, і він допоможе вам ... ви можете зв’язатися з ним на WhatsApp або Viber Chat: +27638836445, Email: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Він дуже потужний і надійний.
Артем
Привіт ???? Можна слухати музику в колонці? І чи можуть забрати колонку якщо я слухаю в 8-21????
Макс
Доброго дня, комендант навідріз відмовляється пускати мене в гуртожиток після 23*00, навіть після того, як я приніс довідку з місця роботи з вказаним графіком роботи, що порадите? P.S. запізнення максимум на 15 хвилин.
Галина
Для Макс: зверніться в деанат та студпрофком. Впускати мають в будь-який час. Якщо з Вами щось трапиться вночі, то хто буде відповідальним? Доступ до гуртожитку може бути обмеженим лише для сторонніх осіб (гості приймаються до 22.00), всі хто проживає в гуртожитку мають потрапляти додому в будь-який час доби
Коментувати
Phoenix_7
якщо забрати документи про навчання чи мають право вигнати з гуртожитку якщо проплачено за проживання в ньому за другу частину року
Галина
Для Phoenix_7: За правилами проживання в студентських гуртожитках, виселитись необхідно протягом 2 тижнів після відрахування. Чисто з юридичної точки зору, вас мають виселити, а гроші повернути. Але зазвичай все можна вирішити в індивідуальному порядку.
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи можу я жити сама у кімнаті в гуртожитку?
Галина
Для Вікторія: якщо є кімнати розраховані на 1 проживаючого.
Коментувати
Марія
Що робити якщо мы хочемо переселити дівчину з нашої кімнати, є на її багато скарг
неизвестно
Чи можливо переселитися з одного гуртожитку в другий (цього ж вищого навчального закладу), при тому що я вже заплатив за півроку наперед (в грудні заплатив за наступні півроку). Відпишіть, будь ласка!
Економіст
Для неизвестно: платите Ви на рахунок вишу. А він один. Тільки вартість проживання може бути різною. А ось чи можете переселитись, то це вирішується в індивідуальному порядку. зазвичай гуртожиток закріплений за певним факультетом.
Коментувати
Христина
Скажіть будь ласка, чи може студент проживати в гуртожитку під час зимніх канікул???
Галина
Для Христина: Звичайно! Всі проживають.
Коментувати
Vika
Доброго дня, підскажіть будь ласка якщо з кімнати вилучили електроний чайник без відома мешканців кімнати чи маю я право на повернення його якщо чайник ми маєм намір продати адже він дорогий.
Галина
Для Vika: Звісно. Більше того, якщо без Вашого відома у Вас забрали будь-яку Вашу річ, то Ви маєте право звернутись із заявою про викрадення до поліції. Без дозволу власника будь-які речі ніхто чіпати не має права. Якщо в гуртожитку заборонено користування електроприборами, то мав бути складений документ про порушення правил проживання та застосовані адміністративні заходи (відпрацювання годин на користь гуртожитку, попередження про виселення при наступному порушенні). Але відібрання - то є крадіжка. Навіть поліція не має права відбирати без ордеру.
Коментувати
Леся
Якщо в моєму навчальному закладі присутні 2 гуртожитки, чи маю я право переселитись з одного гуртожитку до другого, якщо тут мене не влаштовують умови ?( У другому вони значно кращі)
Галина
Для Леся: гуртожитки закріплені за певними факультетами. переселитись Ви звісно можете, якщо там є вільні місця, але це вирішується в індивідуальному порядку.
Коментувати
Ірина
Чи можна проживати в гуртожитку ще один семестр після вручення? оскільки місце все одно буде вільне. (випуск зимою, магістр)
Галина
Для Ірина: згідно правил проживання в студентських гуртожитках, Ви маєте виселитись протягом 2-х тижнів пістя відрахування з навчального закладу. А якщо не за правилами, то звертайтесь безпосередньо до коменданта.
Коментувати
Наталя
Якщо я прописана в Франківську чи маю я право жити в гуртожитку цього самого міста? Вчусь на платному
123
Для Наталя: ні. Гуртожиток надається лише іногороднім студентам. Це не залежить бюджет чи контракт. Можливе лише персональне вирішення питання в раді з поселення за умови, що Ви не забезпечені належною житловою площою ( наприклад у вас в одеокімнатній квартирі проживає ціла купа народу.).
Коментувати
Ірина
Добрий день, проживаю у гуртожитку і за правилами "внутрішнього розпорядку" цього гуртожитку, студенти повинні бути у гуртожитку о 19:00. Якщо запізнився вимагають пояснюючу. Чи законні ці правила "внутрішнього розпорядку гуртожитку"? Я можу відмовитись давати пояснення?
239
Для Ірина: при поселенні Вас ознайомили з ними і Ви вже погодились на ці умови. Але можете підняти питання в студентській раді, оскільки студенти часто після пар працюють, повертаються з роботи значно пізніше, і повинні мати доступ до житла протягом всієї доби, як це практикують в більшості гуртожитків (зазвичай обмеженим є лише доступ відвідувачів).
Коментувати
Галина
Якщо друг вже зізнався, то в чому проблема? Пишете правду. І пам’ятайте, що після наступної догани можуть виселити з гуртожитку, тому не йдіть на поступки таким "друзям".
????????????
В мене сьогодні була така ситуація. Мій друг попросив запхати горівку в мій рюкзак щоб я про несла її в гуртожиток. Але вахтьорша сказала, що б ми показали рюкзак і вона забрала водку. Знайомий сказав що то його притому, що водка була в мене в рюкзаку. Вона його десь повела, а я пішла до себе. Ми з ним двоє є неповнолітніми. Через годину часу коли я виходила з гуртожитку мені сказали що в мене догана. І щоб я написала кому купляла водку. Що мені робити??? Допоможіть будь ласка ????????????????
Сніжана
Доброго вечора!скажіть ,будь ласка,чи можуть студенти заочники мешкати в гуртожитку?
Галина
Для Сніжана: Постійно - ні. Але можуть бути поселені на період сесії за наявності місць.
Коментувати
Влад
Я студент ВоК НУХТ, чи можу я заселитися в гуртожиток від СНУ? Там живуть мої два брати. Просто цікаво. Дякую
Галина
Для Влад: Вснайте в СНУ (щоб це не означало). Зазвичай в гуртожитках, які мають вільні місця селять студентів інших вишів. Іноді для цього потрібно клопотання того вишу де Ви навчаєтесь. для початку почитайте правила поселення до гуртожитків СНУ, там має бути інформація про поседення сторонніх осіб. І врахуйте, що плата за проживання в "чужому" гуртожитку буде вищою (як для сторонніх осіб).
Коментувати
Михайло Фікерт
Доброго вечора. У кімнатах гуртожитку ПТНЗ відсутні розетки. Якими нормами регулюється встановлення розеток в кімнатах. Чи існують конкретні норми, які би забороняли чи дозволяли встановлення розеток у учнівських кімнатах.
Галина
Для Михайло Фікерт: в буль-якій житловій кімнаті (навіть в готелі), має бути хоча б 1 розетка. Якщо вони відсутні, то можете звертатись зі скаргою про порушення прав споживача на належне отримання послуг.
Коментувати
Роман
Чи мають право працівникі ПТУ вимикати світло в 00:00 у всіх кімнатах. Студенти навчаються вивчають потрібний матеріал і їм не вистачає часу.
123
Для Роман: Не говоріть дурниць: вчитесь після 00.00. А спите коли? на парах?. В ПТУ зазвичай навчаються неповнелітні діти. І працівники мають забезпечити режим дня. Після 00.00 всі мають спати. а вчитись треба після занять.
Jorge
Що кукуха поїхала? А якщо є тренування чи інші заняття, або коли йде підготовка до сесії та багато, що навалилося. Лол, бумер, зараз не радянський союз, щоб викладачі чи ще хтось втручалися у життя студентів без потреби та їхнього дозволу.
Коментувати
Ан
Скажіть будьласка чи маю я право покинути гуртожиток після 22:00?
Галина
Для Ан: Звичайно можете. Обмеження "22.00" стосується лише відвідування гостей, які до цього часу мають покинути гуртожиток. А взагалі студенти часто працюють і можуть повертатись в гуртожиток з роботи і вночі, або йти на рануову зміну на 6 ранку в інший кінець міста.
Коментувати