Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Як вам така схема поселення у гуртожиток №2 ННІ іноземної філології ЖДУ? Студентові 2 курсу магістратури (5 років проживав у цьому гуртожитку, нарікань не було) пропонують укласти дві угоди. Перша для проживання на період навчання (4 місяці до грудня) як студента. Друга угода укладається з цією ж особою для проживання на 8 місяців наступного року, але як сторонньої особи, з обов’язковою проплатою до кінця поточного року. Якщо не погоджується укласти спочатку другу угоду, не укладають другу. Виганяють, як собаку. Правди не знайдеш ні у директорки ННІ іноз. філології, ні у ректора ЖДУ. Ганяєш кругами, а навколо задоволені люди, що покарали непокірного студента. Добирайся на навчання, чим хочеш.
Наталія
Для Світлана: 2 курс магістратури 4 місяці. Йому і пропонують на 4 місяці. Що Вас не влаштовує. Він що, після закінчення магістратури повинен там жити, якщо вже не студент? Не розумію вашого недовольства
Світлана
Наталія! Ви уважно прочитали зверху? Студенту пропонують заплатити за 8 місяців непроживання після навчання, бо не отримає дозволу на проживання на 4 місяці і ще й не дадуть диплома.
Світлана
Наталія! Якщо не укладаєш другу угоду (на кабальних умовах, просто заплати і не живи), то не дозволяють укласти першу угоду для проживання на 4 місяці. Я трохи неточно пояснила спочатку. Хвилювання.
Коментувати
Євген
Доброго дня чи повині студентаи робити косметичний ремонт в кімнаті на кінець року якщо вони з моменту поселення проживали лише 2 місяці до початку карантину
Світлана
Для Євгена. Спустіться на землю, ніхто про вас не подбає...
Коментувати
ХРИСТИНА
Доброго дня. Чи обов’язково платити за півріччя, чи можна сплачувати помісячно за проживання в гуртожитку
Влад
Для ХРИСТИНА: в всіх вузах різні правила
Коментувати
Яна
Доброго дня. Чи має пільги при поселенні в гуртожиток дитина матері одиначки, які потрібні документи. Дякую
Влад
Для Яна: звісно ні, пів країни безкоштовно селити???
Світлана
Влад, вам не соромно?
Коментувати
Раїса
Чи має пільги дитина матері одиначки, якщо так, то які потрібні документи. Дякую.
Олена
Добрий день!!! Скажіть, будь ласка, гуртожитком забезпечують студентів як бюджетної так і небюджетної форм навчання?
Світлана
Для Олена: Так.
Коментувати
Ольга
Добрий день. Скажіть будь ласка, чи є якісь пільги на першочергове поселення в гуртожиток пов’язані з аварією на Чорнобилі. Подейкують, що можна за 1-шою, 2-гою та 3-ьою категорією, а також їхні діти.
Галина
Для Ольга: читайте положення про гуртожиток закладу куди вступаєте.
Коментувати
Віолетта
Чи мають право змушувати чергувати, якщо чергування прописано в Правилах внутрішнього розпорядку?
Галина
Для Віолетта: Ви знущаєтесь? Ви ж самі написали, що це прописано в правилах! Ви самі з ними ознайомлювались та погоджувались.
Світлана
Є варіант платити гроші техпрацівницям. Але інколи беруть гроші і йдуть у відпустку...
Коментувати
аналитик
У нас у гуртожитку в ХНТУ м. Херсон, таргани це жесть. Їх стільки, що не можливо навіть їсти. Вони всюди навіть в холодильнику. В речах на ліжку, чистоту підтримуємо як можемо але їх все більше. Приїхало з карантину навіть спати лягти страшно.Ми самі робили ремонт. кімната була просто в жахливому стані. Тепер невже так важко організувати якусь сан обробку, щоб їх трішки стало менше. Комендант говорить, що вони травлять але я живу вже рік і жодного разу ніхто нічим не обробляв. Ми пробували самі купляти отруту але вона не діє зовсім, їх набігає ще більше. Так жити сил більше немає а зняти квартиру не вистачає коштів. Скажіть будь-ласка ми за що платимо гроші? Ремонт робили самі , бо кімната була зовсім непридатна для проживання. Тепер тарганів с кожним днем все більше. Ви навіть не уявляете скільки їх там. Мені може хтось відповісти куди звернутись зі скаргою з таким питанням?Хто зможе допомогти? Я можу змиритись з холодом взимку, з страшними умовами, але таргани.
Ответ
Для аналитик: звоните на горячую линию Министерства образования, там подскажут
Світлана
Їх подолати можна лише разом. Але ж студенти кожен сам за себе. А вимагати про порядок і чистоту від адміністрації нелегко. Таргани люблять у сумках ховатись, додому не привезіть.
Коментувати
Яна Смілик
чому повернення коштів відбувається лише після офіційного виселення із гуртожитку, а не тоді коли припиняється користування студентом всіма послугами гуртожитку
Світлана
Для Яна Смілик: Щоб потім мати можливість не вселити непокірного...
Коментувати
Яна Смілик
Добрий день. які правила повернення грошей за ті місяці, які він не проживав у гуртожитку на період карантину
Кристина
добрий день! Гуртожиток не на карантині,зі слів коменданта "жити у гуртожитку можна буде тільки з наступного навчального семестру" комендант свариться зі студентами які приїзджають .Питання !!!Чи маю я право приїхати до гуртожитка и забрати свої власні речі ?Адже мова йшла про 3 тиждні карантину,відповідно усі речі по сезону у гуртожитку! (за гуртожиток заплачено за весь рік,також я там прописана )
Альона
Добрий день! Є питання. Під час карантину поїхала додому до батьків. Через невідомий термін закінчення карантину, виникла необхідність повертатись у місто. Коли прибула до дверей гуртожитку мені повідомили про те, що в гуртожиток не посиляють тих, хто поїхав додому під час карантину. Речі необхідні також забрати не можна. Бо кімнати «опломбовані». Питання: чи був виданий указ щодо обмеження поселення студентів назад у гуртожиток під час карантину? Куди можна звернутись, щоб вирішити це питання? Керівництво закладу відмовляє у поселенні. М. Львів
Галина
Для Альона: все вірно. Оскільки Ви перебували в іншому населеному пункті, то тепер підлягаєте самоізоляції на період 2 тижні перед поверненням до гуртожитку. Деякі навчальні заклади виділяють для цього окреме місце (наприклад студентський профілакторій). Якщо у вашому навчальному закладі таке не передбачено, зверніться до керівництва з питанням де Ви можете пройти необхідну ізоляцію.
ммм
Для Галина: класно, вона поки пошляється зі своїми питаннями, самоізоляція пройде.
Коментувати
Макс
Чи повинен оплачувати за проживання у гуртожитку студент, який заселений туди тільки на підставі написаної ним заяви про заселення, якщо з початку карантину там не проживає?
Доцент
Для Макс: Так, якщо ваші речі зберігаються в кімнаті. Охорона, ремонти, частина живе студентів, служби на роботі...
макс
але проживає тільки на підставі написаної заяви, і зараз жоден студент там не перебуває, якщо ці студенти уже по суті і дистанційно закінчуюють навчання, і відмовляться оплатити, як потім ту оплату витребувати, якщо поселення відбувалось тільки на підставі написаної заяви
Галина
Для макс: що означає "тільки на підставі заяви". Ви підписали договір на проживання. Для того, аби не платити, потрібно виселитись з гуртожитку, а для цього знову ж таки написати заяву (на цей раз про виселення). Доки Ви цього не зробили Ви вважаєтесь таким що проживає в гуртожитку (Вас же ніхто не примушував з нього виїздити). І за рахунок Вашої плати виплачують заробітну плату обслуговуючому персоналу, сплачують за охорону та протипожежну сигналізацію, комунальні послуги.
Коментувати
Михаил
Кем регулируется максимальный объем использованной электроенергии в комнате если я в комнате проживаю один? Могу ли я свободно включить майнинг ферму которая потребляет 2 кВт в час ?
Економіст
Для Михаил: гуртожитку встановлюються ліміти споживання енергоносіїв. за їх перевищення заклад має відзвітувати перед відомчою організацією (в підпорякуванні якої знаходиться виш) та пояснити причини збільшення. Окрім того керівництво гуртожитку має контролювати які прилади, що споживають електроенергію є в наявності в кімнаті та за додаткові (в тому числі холоильники, мікрохвильовки тощо) брати додаткову оплату.
Коментувати
Костя
Чи повинен студент сплачувати кошти за проживання в гуртожитку, якщо на момент карантину не проживає в ньому?
Економіст
Для Костя: якщо офіційно не виселявся, то повинен.
Коментувати
Іван
Доброго дня, чи мають право змушувати вмирати в гуртожитку під час навчання і під час карантину (змушують писати заяву з датами чергування в гуртожитку щоб залишитися в гуртожитку на час карантину, я студент - переселенець)
Мао
Для Іван: а не боїшся умерти від ліні, пане Ледацюго!
Іван
відколи я комусь щось винен, при тому що я працюю
Коментувати
Світлана
Якщо в гуртожитку під час карантину виключили гарячу воду і закрили жіночий душ і доводиться купатися в чоловічому душі та ще і в холодній!! Комендант ігнорує такі скарги і говорить, щоб йшла жити на квартиру якщо щось не влаштовує. Як можна запобігти такому? Сил немає.. Зараз епідемія, а вони тварюки економлять і ніяк не можуть свої кармани наповнити.
Світлана
Для Світлана: Це є порушенням санітарних норм. Комендант економить кошти. Йому комфорт студентів до одного місця. А будете скаржитись, викинуть. Можна звернутися на гарячу лінію МОН, МОЗ, безкоштовної правової допомоги. Це моя думка. Мою дитину викинули нагло з гуртожитку. Тому я на цьому форумі спілкуюсь. Думаю, толку мало.
Коментувати
Іван
Чи можуть виганяти з гуртожитка під час карантину? Чи мають право на такі дії .
Галина
Для Іван: У нас в області теж таке заявили. Хоча це незаконно. Нехай нададуть розпорядчий документ. без нього всі слова нічого не варті. Мало того, в розпорядженні мають бути вказані розпорядчі документи відомчої організації. І все це можна оспорювати в суді. Адже студенти, які не працюють і так роз’їзджаються додому, а ті хто працюють жодним чином не створюють карантинну ситуацію, коли не влаштовують в гуртожитку масових гулянь.
Коментувати
Ігор
Чи можуть обмежувати прохід відвідувачів в часі(наприклад не більше 3х годин). І чи можуть обмежувати прохід відвідувачів?(не пускати взагалі, наприклад під час канікул). Бо всюди пишуть, що відвідувачі безперешкодно можуть проходити з 8.00 по 23.00, а в нас видали наказ про обмеження проходу з 14.00 по 22.00.