Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Доброго дня.Оплата за гуртожиток була на рік вперед.В кінці жовтня закрили на карантин і почалось дистанційне навчання.Я повернулась додому.Навчання буде с березня місяця і поселення з березня .Перерахунок за гуртожиток листопод- лютий не будуть робити,тобто кошти не повернуть чи перенесуть на наступний рік.Це законно? Чи якийсь нормативний документ,який це регламентую.
Влад
Для Наталья: якщо Ви не писали заяву на виселення, що не претендуєте на ліжко-місце і не виїхали звідти з речами, то все законно. Ви ж як їдете відпочивати, то платите за квартиру? Не йдете в ЖЕК і не кажете, перенесіть мені оплату, бо я місяць чи три в бабусі на канікулах з батьками була
Asana
Не хитруй, виселяйся. А коли приїдеш - підеш на квартиру чи в готель. Заплатиш в 3 рази більше !!!
Коментувати
Сергій
Доброго вечора я студент 4 курсу. Підписав договір на 1 рік, зроби ремонт в кімнаті. Тепер нас всіх студентів переселяють в карантін в зиму з підселенняв в другий гуртожиток. Бо задумали робити ремонт в нас.... Що можна зробити щоб дожити до кінця договору(договір підписуєм кожного року)???
Галина
Для Сергій:в договорі щось було вказано про ремонт, який Ви робите власним коштом, і що Вас не можуть пересиляти? Якщо ні, то мають повне право. Тим більше, якщо вишу виділили кошти під ремонт, то його мають робити, коли є призначення.
Коментувати
Андрій
Є таке питання, заїхав в гуртожиток на початку навчального року. Попросили щоб знявся з воєнкомату, я зробив і заїхав до них. Потім одним добрим днем звернулись дали документ, (ордер) і величезний список з іншими документами, сказали іди он туди (коли карантин) припишись, потім в воєнкомат і там також щось зроби. Нічого не пояснили просто список і все!! ПИТАННЯ припискою повинен займатися студент, чи комендант. (У мене в брата цим займалась комендант приніс документи і вона все зробила)
Влад
Для Андрій: студенти самі прописуються і стають на облік в воєнкомат.. Ви вступаєте в доросле життя, тож з документами по життю матиметиме справу не раз. А не хтось буде за Вас бігати.
Коментувати
Оля
Поясніть.Чи можу я не оплачувати друге півріччя, якщо на початку в мене практика в школі і в гуртожитку я не буду проживати? А далі можливо буде карантин.
Влад
Для Оля: виселяєтесь з речами, пишете заяву, що не потребуєте місце в гуртожитку і можете не платити. На ваше місце зможуть поселити когось іншого
Коментувати
Жанна Потяк
Скажіть будь ласка чи має право вихователь гуртожитку забирати обігрівачі без моєї згоди
Марсіянин
Для Жанна Потяк: А чи має право пожежник тушити пожежу в кімнаті без згоди?
Коментувати
Маргарита
Скажіть будь ласка чи маю я платити за гуртожиток за період карантину якщо я там не проживала і не користувалася електроенергію опаленням та водою?
Влад
Для Маргарита: Ви читати вмієте? Нижче відповідь на Ваше питання вже є
Коментувати
Роман
Підкажіть будь ласка, якщо студент заплатив за гуртожиток за півріччя і жив там лише 1 місяць, через те, що було дистанційне навчання, гроші за ті місяці які студент не жив в гуртожитку повинні повернути або ж перенести на наступні місяці? Наш директор сказав що гроші перенесуть тільки за 1 місяць, незрозуміло чому тільки за 1 місяць, але це вже не перший раз нам не повертають гроші. А також до карантину можна було платити помісячно а зараз заборонили помісячну оплату, підозрюю що ці гроші уже ніхто не поверне та все ж таки до кого можна звернутися з цією проблемою?
Влад
Для Роман: якби студент написав заяву, що йому не потрібне ліжко-місце, звільнив його і виїхав з речами, то гроші б Вам повернули. Його ж з гуртожитку не виселяли, а дозволено було жити? Якщо ж його речі там і місце за ним закріплено, то ніхто нічого не поверне. Повернуть за місяць, бо це була рекомендація МОН, повернути за місяць. Ви коли їдете на відпочинок на місяць чи два, за квартиру всерівно ж сплачуєте? Інше питання, якби повертали хоч частину, бо водою, світлом і газом не користувався.. Їм не вигідно брати помісячно. Бо знають, що карантин буде довгим. А хто тоді оплатить за опалення гуртожитку? Зарплату комендант у і т. Д. Вони ж то працюють
Наталя
Ну так,а водою ,пральнею,газом в Цей час користувались ,,ангели,,?
Наталя
Стосовно рекомендац!! повернення грошей за м!сяць.А пот!м рекомендували в карантин! просид!ти ще два.! тепер я маю платити вже за три м!сяц! .Коли моя донька жодного дня з цих м!сяц!в не проживала.Про заяву на виселеня ви серьезно???? Знову ця дурнувата влада ! м!н!стри наприймають що хотять.Дайте в!дпов!дь ,чому я повинна платити ц! кошти??? Про виселеня ! заселення дурню не пиш!ть.
Коментувати
Іван
що рбити коли студента виселяють із гуртожитку не надавши іншого поміщеня що робити в такомувипадку
Влад
Для Іван: якщо були порушення з його боку, які призвели до виселення, то мають право виселити. А то вже проблеми студента і батьків, де студенту жити. Хочеш жити в гуртожитку, виконуй встановлені правила
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підскажіть будь-ласка я дитина інвалід 2 групи навчаюсь у ВНЗ. Чи маю пільгу на оплату гуртожитка, якщо я не прописана в ньому?
Галина
Для Вікторія: дивіться в положенні про гуртожитку. там має бути перелік тих, хто проживає за пільговою оплатою
Вікторія
Підскажіть а в кого я зможу взяти і подивитися це положення?
Галина
Для Вікторія: зазвичай публікують на сайті закладу. Ні то зверніться чи до коменданта чи в студ.профспілку
Коментувати
Алина
Добрий день чи має право адміністрація без згоди студента переселяти в іншу кімнату і адміністрація хоче переносити речі студента без присутності самого студента?
за державу
Для Алина: "Прорекламуйте" ЗВО і вступники перестануть вступати до нього, якщо їхні права можуть так легко порушити.
Коментувати
Вікторія
Чи можуть виписати з гуртожитку якщо ти потрапив в міста позбавлення волі без твоеї присутності.
Іван
Доброго дня! Чи можуть студенти якось вплинути на ситуацію з відсутністю гарячої води? Опалювання запрацювало, хоча й значно пізніше 01.11 а гарячої води немає. Ми щодалі більше платимо за місяць проживання, а митись доводиться за допомогою відра та ковшика, як то було в печерні часи
Юра
Чи має право стороння людина заходити в кімнату до студентів і фотографувати їх і кімнату
Ярлслав
Чи має право заступник деректора вигнати учня з гуртожитку за хуліганство над іншими учнями?
Марія
Чи можна проживати в гуртожитку без прописки? І якщо можна то у заяві яку причину вказувати?
Анастасія
Чи можна заселитись в гуртожиток, в середині навчання,коли не реєструвалась в ньому?
Економіст
Для Анастасія: можна. якщо є місця
Коментувати
Андрій
В мене таке питання, дивіться в друг забув в мене сигарети на столі я їх не ховав, я вийшов в туалет і мене зустрів вахтер і зайшовши до мене в кімнату взяв пачку зі столу подивився і поклав собі в карман. Так в чому так сказати питання: чи може він так зробити і що робити якщо він так зробив?!
Галина
Для Андрій: питання в іншому: що вахтер робив в кімнатах? Він що покинув своє робое місце? Якщо Вас не було в кімнаті, то звідки Ви знаєте що це зробив він?
Коментувати
Петручо
Скажіть, будь ласка, чи правомірним є зобов’язання при поселенні в гуртожиток оформлення страхування майна та страхування від CoVID-19?
Наталія
Добрий вечір! Чи має право дитина інвалід претендувати на гуртижиток , якщо він не закріплений за її факультетом?Гуртожиток її факультета розташований за 7 км від головного корпусу. За станом здоровя важко добиратись їй до навчання.
Олена
Для Наталія: Так, якщо інший гуртожиток є власністю одного вуза.
Коментувати
Ляна
Скажіть, будь ласка, чи правомірною на даному етапі послаблення карантинних обмежень (місто знаходиться в помаранчевій зоні) є заборона на відвідування гуртожитку навчального закладу особами, що не є мешканцями? Адміністрація апелює до примарного указу ректора університету, в якому насправді жодного слова немає щодо таких обмежень. Чому студенти не можуть приймати відвідувачів, якщо вони проживають з такими ж самими студентами і заразитися можна буквально від кого завгодно? Можливо ви могли б порадити до кого звернутися для того щоб оскаржити таке рішення і як добитися справедливості? Наскільки я розумію, МОЗ не обмежує відвідування гуртожитків на час карантину, доказом чого є інфографіка від 15 серня стосовно безпечного проживання та перебування в гуртожитку.
Світлана
Для Ляна: Так приємно спілкуватися з молодими людьми, які шукають правди. Дуже важко це зробити. Правду знайти у неправовому суспільстві. Але треба спробувати. Можна звернутися на гарячу лінію МОН, МОЗ, безкоштовної правової допомоги, в правоохоронні органи нарешті. В інтернеті є номери. Ректори не терплять, коли їм вказують. А підлеглі бояться іти проти. Кругова порука. Люди це ніщо.
Ляна
На жаль, це справді так. Добре, що вміють з студентів гроші здирати і не повертати кошти незважаючи на те, що більшість не проживали в своїх кімнатах протягом всього карантину. Живемо тепер гірше ніж у в‘язниці, бо туди хоча б можна навідатися до близької людини, а в гуртожиток - зась, хоч карантинні обмеження послабили вже давно, а студенти вийшли на навчання. Хочеться вірити, що я можна щось змінити, хоча досвід підказує, що дійсно думка студентів нічого не варта.
Галина
Для Ляна: відвідування гуртожитків обмежується внутрішніми розпорядчими документами тих, в чієму віданні знаходиться гуртожиток. Ви самі говорите, що студент проживає з такими ж студентами. Виш має забезпечити аби не було скупчення людей на території їх закладів. В КПІ в цьому році взагалі немає поселення, навіть деякі факультети відмовили тим, хто все літо проживав в гуртожитку так як працює в Києві, на підставі того, що вони працюють не за спеціальністю, а отже можуть їхати додому (навчання дистанційне) і працювати не за спеціальністю там. Якщо студенту не подобаються правила проживання в гуртожитку, то він має право з’їхати та проживати в орендованому або власному житлі.
Коментувати