Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Скажіть будь ласка якщо гуртожиток закривається в 20:00 то може чергова не пускати на вулицю в 19:00 ???
Христина
Я дитина позбавленого батьківського піклування , мною опікується 15 училище я хотіла вас запитати , де я обязнана робити уроки коли дистанційне?
Цинік
Для Христина: в гуртожитку.
Коментувати
Катерина
Доброго дня!Хто відповідальний за те, що в гуртожитках НАУ немає гарячої води.. І ця проблема вже не один рік.. Якщо і з’являється, то тільки на декілька днів, а потім знову немає.. Як студентам в холодну пору прийняти душ? В них душові кімнати знаходяться в підвалі, а якщо дитина живе на 6 чи 7 етажі(причому ліфт на спуск не працюють), поки вона донесе теплу воду(нагріту в чайнику), та ще зачекає чергу.. то вода в неї теж не буде тепла.. Як їм в цих умовах дотримуватись правил особистої гігієни? Та ще й в період такої епідем.ситцації..
Ирина
Підкажіть, будь ласка, чи має студент право залишатися в кімнаті , в яку його заселили на першому курсі, і в якій коштом батьків було зроблено капітальний ремонт( від стелі до заміни покриття підлоги) ? Коли заселялися, дали дозвіл на проведення ремонтних робіт( кімната була в аварійному стані). Заяву в деканат з проханням не переселяти в зв’язку з проведеними ремонтними роботами писали. Тепер намагаються дітей переселити. Фінансової заборгованості немає, зауважень з приводу проживання, також немає. Чи можна вплинути на таку ситуацію, щоб вирішити мирно. Чи залишається лише звертатися за допомогою до інформаційних служб телеканалів, щоб ситуація набула розголосу? Дякую.
Іван
Для Ирина: Серйозне питання: "Скажіть, а аварійний стан кімнати - це підлога провалювалася і стеля та стіни падалали?"
Ирина
По -перше, і вам доброго дня. По-друге, в даному випадку я не розумію сарказму. Шматки бетонної стіни, не штукатурки, саме стіни відпадали разом з шпалерами. Бригада будівельників, які працювали над ремонтом в даній кімнаті, це все зафіксувала.Підлогове покриття, його навіть розпізнати було неможливо, що це саме таке і з чого змайстроване, було частково розібране. І маленькими купками валялося по різних кутках кімнати. Також, були наявні два отвори , ближче до стіни сусідньої кімнати, в які вільно можна просунути руку дорослої людини( мабуть для привітання з сусідами). Двері трималися на верхній частині кріплень, треба було їх припідіймати щоб зачинити. Як на мене, мабуть , це вже аварійний стан кімнати. А ви шановний, перепрошую, мабуть консультант, за допомогою до якого я звернулася на цьому сайті? Ви , з вашим сарказмом, дуже нагадуєте недолугого студента ( яких було багато і в наші часи, 25 років тому), якому "все и так сойдёт", на голову ж стеля не падає. А бруд, та най буде.
Ирина
І узагальнюючі, ми свою проблему вирішили мирно і дуже спокійно. Дуже дякуємо представникам деканату, які зрозуміли нашу ситуацію і пішли на зустріч! Дуже приємно, що є такі інтелігентні, доброзичливі та щирі ЛЮДИ! Для тих , хто потрапив у подібну ситуацію: не поспішайте бігти за юридичною допомогою, не піддавайтеся на провокації недоброзичливців ( мало не потрапили в таку халепу самі). Все можна вирішити шляхом спокійної, аргументованої бесіди. Всім добра!
Коментувати
Катерина
Добрий день чи має право журтожиток брати додатково оплату за охороні послуги та вартість електричної енергії до щомісячної оплати за гуртожиток.
Галина
Для Катерина: так. Має. В 2017 році ввели постанову, яка дала право навчальним закладам взагалі розподіляти вартість проживання та вартість комунальних послуг. А з сісня цього року шалено зріс тариф на електроенергію (з 0.9 до 1.68 грн.). Збільшити вартість проживання виші не можуть, бо вона не може перевищувати 40% академічної стипендії, а стипендія не збільшувалась. От і виходить, що треба окремо брати кошти за комунальні послуги.
Коментувати
Ira Bashchuk
Допоможіть будь ласка,я першокурсниця,коли в приймальній комісії питали чи претендую я на гуртожито я відповіла так,але заяви я не писала,чи заселять мене в гуртожиток,коли я приїду сама туди(в гуртожиток)і чи зможу написати заяву там вже?
Галина
Для Ira Bashchuk: питайте все це у виші куди вступили
Коментувати
Ірина
Доброго дня,якщо в приймальній комісії питали чи претендую я на гуртожиток,і я відповіда так,але нр писала заяву,чи заселять мене в гуртожиток,і чи можга якось надіслати онлайн заяву на поселення?
Милана
Здравствуйте, если студент не прописан в общежитии, там нет его вещей (но некоторые вещи оставленны на сохранение в другой комнате у друзей), и он не живёт там несколько месяцев о чем знают все сотрудники руководящих должностей, но он числится как тот что живёт (официально не выписан), имеет ли право он забрать свои вещи из комнаты друзей и не платить за то время когда не жил в общежитии?? И вообще имеет ли право общежитие не отдавать личные вещи студентов которые там не проживали некоторое время? Ответьте пожалуйста, спасибо)
Галина
Для Милана: Речі його ніхто утримувати не може. Їх можна забрати з поліцією. Але платити все одно доведеться за весь період доки Ви офіційно не виселетесь з кімнати та не розірвете договір на проживання. Можуть затримати видачу документів (диплому) доки не оплатите всі борги
Староста
Не будь хитрішим папи Римського- живеш у друзів, палиш світло, ходиш на кухню, в умивальник… Плати!!! А ні- виселяйся на квартиру!! Там дешевше- 3-5 тисяч в місяць проти 520 грн в гуртожитку!
Коментувати
Дарья
Имеет ли право общежитие не отдавать личные вещи если есть задолженность? но студент не отказывается от оплаты ( в данный момент нет возможности оплатить всю сумму)
Аліна
Доброго дня,підскажіть будь-ласка якщо подаєш заяву на заселення,і вони відказуються то відказ приходить додому де я приписана?
Галина
Для Аліна: цеВи у виші питайте.
Коментувати
Костя
Доброго дня в мене такє питання:чи має право комендант не надавати комнату в общежитіїї за не дотримання санітарних норм в кімнаті?.Хоча в кімнаті був просто бардак шоб аж сміття віздє валялось по коліна такого не було.І ми потом прибрали але комендант всеодно не хоче селити на наступний рік!?((
Галина
Для Костя: селить не комендант, а рада з поселення. комендант подає свої зауваження, щодо порушення правил проживання в гуртожитку. тим більше, поселення буде в кінці серпні - на початку вересня.
Коментувати
Назар
Чи мають право відмовити в поселенні до гуртожитку аргументуючи це тим що перший курс (цінніший), враховуючи те що студент проживає в одній кімнаті вже три роки (навіть ремонт зроблено) І якщо це незаконно то за якими посиланнями і законами можна відстояти своє право проживання саме в цьому гуртожитку?
Галина
Для Назар: в кожному виші своє положення про гуртожиток. є виші, в яких не селять перший та останній курс. Причому перший - дуже дивно, бо до іншого міста приїздять неповнолітні 17-річні діти, а мусять шукати житло. Якщо у вашому виші обмаль місць, то взнайте про поселення в гуртожитки інших навчальних закладів
Коментувати
Марія
Доброго дня. Скажіть , будь ласка , чи є право забороняти студентам відвідувати душ у гуртожитку щодня? Тому, що в нас виділяють один день на тиждень - четвер, пояснюючи це тим, що студентів багато і кожен не може відвідати душову , коли захоче ( хоча заселено лише 2 поверхи , близько 160 осіб ) , а ще , тому що всі їздять додому на вихідні і можуть помитися там.
Влад
Для Марія: ні, не мають права
Друг
Положено- раз на місяць!
Коментувати
Юрій
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, чи має право комендант вимагати замінити вікно в кімнаті, в разі того якщо ми не замінити, погрожує не підписанням документів на поселення на наступний рік, куди можна поскаржитися?
Виктория
Поясніть будь ласка, чи маю я право на те, щоб забрати власні речі з кімнати гуртожитку на момент карантину, якщо немає пропуску що працюю десь?
Галина
Для Виктория: не зрозуміло питання. Який пропуск "що працюю"? Звісно Ви можете забирати власні речі.
Комендант
Але більше тебе не поселять, будеш жити в хостелі на 10 чол в кімнаті по130 грн в день....
Коментувати
Василь
Якщо виселили з гуртожитку за неоплату, то чи маю право на перепоселення ? (Можна в інший гуртожиток того самого університету?)
Валерій
Доброго дня, виникло питання чи має право комендант гуртожитку зачиняти вбиральні на поверсі? І які можуть бути підстави, чи яким чином можливо поміняти коменданта?
Галина
Для Валерій: якщо заняття дистанційні, а в гуртожиток заселяли виключні категорії студентів (сироти, переміщені особи тощо), то аби зменшити витрати на обслуговування, адміністрація дійсно часто зачиняє на окремих поверхах вбиральні, кухні. Тому тут треба розуміти чому саме закривають
Коментувати
Алла
Чи можна лишатися в гуртожитку на вихідні, і чи є якісь документи які вказують на це?
Галина
Для Алла: що за дурня. Ви маєте право постійного проживання в гуртожитку. Куди Ви маєте діватись у вихідні? йти на лавку в парк?
Коментувати
Макс
А от скажіть мені таке ???? Чи директор має право "НЕ ДОЗВОЛИТИ ЗАЛИШИТИСЯ НА ВИХІДНІ"? Я за щось как би плачу , це моє право ! ЧХТК і його гуртржиток не дає намір на спокійне прожиття , тому я хочу роз’яснити свої правила ! Я маю повне право знаходитися тут ???? а от вигнати мене ніхто не має права ...
Василь
Доброго дня. Така ситуація, оплата за проживання в гуртожитку повинна бути до 20 лютого. Я приїду 22 лютого, і маю намір занести особисті речі до своєї кімнати і піти одразу в банк і оплатити проживання. І постає питання чи можуть мене не впускати до гуртожитку, поки є заборгованість?
Друг
Для Василь: попроси декана- все вирішить , чи коменданта
Людмила Анатоліївна
Для Василь: А хіба не можеш оплатити у банку свого міста і привезти квитанцію. Так ти виконаєш умову свого вузу про оплату ло 22.
Коментувати