Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Доброго дня. Скажіть, яким чином можна повернути гроші, проплачені за проживання в гуртожитку?
Олена
Доброго ранку . Скажіть будь ласка ,чи можуть не повнолітню пару(по 17 років) ,за згодою чи по проханню батьків ,поселити в одну кімнату ,яка розрахована на двох ,в студентському гуртожитку ?? Дуже потрібна Ваша допомога ) Дякую .
Даша
Для Олена: ні. Якщо пара офіційно одружена,має право на проживання в сімейному гуртожитку. Якщо ні,то ніякі прохання і дозволи батьків не допоможуть. Винаймайте квартиру,по-іншому ніяк.
Коментувати
Діана
Скажіть будь ласка, мені сказали, що право на кімнату на двох мають діти інваліди, а чи має право інвалід 3 групи з дитинства?
Іван
Для Діана: Для Дарина: Це питайте в коменданта. Як він вирішить - так і буде.
Коментувати
Ася
Доброго дня , підкажіть будь ласка чи має право комендант гуртожитку пересилити мене із кімнати на яку я уже підписала договір і оплатила проживання ?
Лена
Для Ася: має право, при потребі. Ти не купила конкретну кімнату.
Коментувати
Валентина
Доброго дня! Як бути у випадку, коли в гуртожиток не хочуть поселяти першокурсника через те, що місце прописки знаходиться в межах 60-ти км від Києва, але воно не співпадає з фактичним місцем проживання?
Євгенія
Скажіть, чи є вимоги до кількості осіб в кімнаті гуртожитка, яка мінімальна площа має бути на одну особу? Як боротись у випадку, коли тобі ледь не на голову підселяють особу?
Галина
Для Євгенія: Читайте положення про гуртожиток вишу де навчаєтесь. Положення, затверджене наказом і не може суперечити нормативній базі. Але ще є людське розуміння. Я свого часу навчалась у виші, де один з гуртожитків був на ремонті, тому в кімнати інших селили більше ніж передбачено, бо дітям треба десь жити, а якщо відмовляти в проживанні частині, то за яким принципом? хто "рилом" не вийшов? чи хто перший встав, того і тапки? Коли гуртожиток відремонтували, всіх нормально розселили. А якщо Вам не подобається, завжди можете виїхати з гуртожитку.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна жити в гуртожитку, маючи прописку цього міста?
Святослав
Доброго дня! Тут таке питання. Я вчуся у ЛНУ ім. І.Ф(сам з Львівської області). Також я дитина з багатодітної сім’ї. Питання наступне - чи маю я право на проживання в гуртожитку, бо зараз проживаю на квартирі через відмову в університеті.
Галина
Для Святослав: читайте положення про гуртожиток самого вишу. Часто через недостатність місць в гуртожитку, виш приймає певні обмеження. Наприклад в деяких вишах не селять 1 та 4 курс. Або не селять не лише місцян (у Вашому випадку львівян), але й тих хто проживає, наприклад, ближче ніж за 50 км. Багатодітність Ваших батьків тут ні до чого. Але Ви погарячились з квартирою. Взнайте про можливість поселення до гуртожитків інших вишів. У випадку наявності вільних місць, вони селять чужих студентів, як сторонніх осіб, тобто за вищою ціною ніж для своїх, але в будь-якому разі це має бути дешевше ніж квартира
Коментувати
Олена
В гуртожитку на вул Правобережній в м. Києві, повний бардак. В подвалі проживають невідомі особи, комендант селить будь кого хто платить гроші, на вахті постійті пянкі. А цей гуртожиток для працівників та студентів училища. Живе хто попало. Куди скаржитися?????
Маргарита
Доброго дня, не так давно в новинах з’явилась інформація о нових прийнятих законах, з яких повідомлялось про відміну чергування та час доступу до гуртожитку. В нас до цього часу не один із законів не війшов силу. Більш того, чи мають право студком, вимагати гроші за пропущені дні чергування?
ТРамп
Для Маргарита: на квартирі немає чергування - туди і дуй. Не качай права, хочеш жити - виконуй правила !!
Коментувати
Арсен Носенко
Доброго дня,внас висиляють з гуртожитка іі за того що ми курили кальян на вулиці,і вихователька думає що ми курили заборонені речовини,чи мають право вони нас висиляти без експертизи чи ні?
Круль
Для Арсен Носенко: немає на вас Гітлера- розстріляти наркош і геть з універу!
Коментувати
Олег
Доброго дня. У менн по розпорядку гуртожиток відкриваєттся о 6, я чекав біля дверей було 06:05 я самомтійно відкрив двері( не встигав на поїзд) . Я законно зробив, в цьому. Не має моєї вини?
Галина
Для Олег: Тут ось яка річ. Якщо Ви відкрили гуртожиток самі, значить чергового не було на робочому місці у його робочий час (до речі, чергові мають працювати цілодобово, тобто "відмазка": "я не встиг добратись на роботу" - не працює). Звісно Ви не мали права відкривати гуртожиток самостійно, оскільки це означає, що Ви залишили його без нагляду. Тому Ви мали або знайти де є черговий, або попросити когось з друзів замкнути за Вами двері. В той же час, у випадку пред’явлення Вам повідомлень про порушення режиму, Ви можете звернутись із зустрічною скаргою про неналежне виконання черговим своїх обов’язків та порушення режиму праці.
Коментувати
ольга
Вільний доступ до гуртжитку в нічний час не забороняється ,а виходити в нічний час можна чи ні?
N
Шановні, в статі є посилання на не чинні Ліцензійні умови - виправте!
Ольга
А якщо в гуртожитку немає часто гарячої води в душі, та повно тарганів. Що і як з цим можна зробити? І якщо вони після нового року підняли оплату за гуртожиток, і тепер вимагають оплатити, перепустки забирають, чи мають право не пустити в гуртожиток? Якщо було сплачено за весь рік, а тепер вимагають доплату в розмірі вартості одного місяця
Галина
Для Ольга: Граничний розмір проживання в гуртожитку становить 40% від академічної стипендії. На початок навчального року вона становила 1100 грн, а з листопада - 1300 грн. Отже і вартість проживання мала зрости з 440 грн. до 520 грн., тобто на 80 грн. Таргани це питання до тих хто їх розводить, тобто самих студентів. В усіх студентських гуртожитках є таргани і адміністрація ніяк не зможе з ними боротись, якщо студенти в кімнатах їдять, готують, тримають продукти. А от з приводу відсутності гарячої води, то це ви маєте піднімати питання перед адміністрацією, вищестоящою організацією (в підпорядкуванні якої знаходиться заклад), вимагати перерахунку вартості проживання саме на суму вартості гарячої води. Підключайте студпрофком.
Коментувати
Олена
Я виховую дитину студента одна, чи маємо право на пільгову оплату гуртожитку
Ольга
Підскажіть будласка , чи можливе переселення студентів з одного блоку в інші гуртожитки , з причини заселення на ці місця іноземних громадян ?
Анастасія
Підкажіть будь ласка,я плачу за гуртожиток повну вартість 480 грн,мені комендант гуртожитку каже,щоб я платила ще додатково за те що я користуюся своїм ноутбуком та холодильником 34 грн в місяць,а якщо я відмовляюся платити то вона кричить"Висилю" !Пікажіть,що мені робити?
Homa
Чи можуть тебе виселити з гуртожитку,якщо ти там не прописаний?
Олександр
Які види стягнень, і коли вони застосовуються?