Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго вечора!Підскажіть чи маю я право поселитися в гуртожитку не змінюючи свого місця реєстрації??
Галина
Для Наталія: за діючим законодавством повинні реєструватись. Але на практиці адміністрація гуртожитків часто дозволяє таке. Оговорюйте на місці. Проте зауважте, що якщо в гуртожитку є можливість оформлювати субсидію, то без реєстрації це зробити не можливо.
Коментувати
Валерия
Здравствуйте, смогу ли я оформить договор с общежитием без родителей, мне 17. Спасибо)
Валодя
Для Валерия: Да, спокойно можешь.
Коментувати
Елена
Надо ли оплачивать летние месяцы, если студенты выехали и проживать до сентября не будут.
Елена
Скажите, пожалуйста, когда родители заходят в общежитие , мы оставляем на вахте пропуск и ксерокопию их паспорта. Мы сотрудники и бабушки на выходных приходят помогать с ребенком, но завкоменданта требует на вахте не пропускать их потому что надо оставлять паспорт , а не ксерокопию. Но ведь мы не имеем права никому отдавать паспорт. Подскажите как быть? В договоре на эту тему ничего не прописано.
Галина
Підкажіть будь ласка, чи є законні підстави в дирекції гуртожитків вимагати в студентів оплату за проживання в гуртожитках за півроку наперед? КНУ ввів нові правила і я, як мама, вражена цим шантажем - або платиш, або ми тебе виселимо!
Староста
Для Галина: а ремонти робити коли? Влітку наперед, чи коли діти поселяться?? За ті 500 грн подавитесь.... ідіть на квартиру- 3500 грн в місяць!!!
111
Для Галина: В законі ніде такого не передбачено. Але виші часто таке роблять. у 2001 моя зовиця так вдало вийшла заміж. Приїхала на 3-й курс посялятись, а мало того що і раніше вимагали плату наперед за рік, але її ще й підвищили у порівнянні з попереднім роком. Уявіть собі, що мала робити дівчина в Києві, яку не заселяють, а грошей на повну оплату немає. Вона просила оформити поселення на пів року (адже після зимової сесії можуть відрахувати), але їй на поступки не пішли. Тоді вона подзвонила своєму хлопцеві, який вже працював в Києві і знімав кімнату. Він приїхав і забрав її до себе. вже18 років як одружені
111
Для Староста: Що значить за 500 грн.? взагалі то за пів року наперед - це 520*6=3120! І чому це люди повинні платити за ще не отримані послуги?
Коментувати
Євген
Скажіть, чи має комендант право зачиняти студентський корпус на літні канікули? Я хочу жити літом в гуртожитку, буду платити Але вона хоче зачинити, чи має вона на це право?
Галина
Для Євген: Так, що ж зачиняти6 навчальний корпус чи гуртожиток? Перегляньте договір, який підписували. Якщо там прописано проживання лише під час навчального процесу (року), то під час канікул Ви там жити не можете.
Мюнхаузен
А клопів як травити?? Як ремонти робити? Має!!!
Коментувати
Андрій
Доброго дня, в мене є одне питання: - Чи можливе заселення в гуртожиток разом зі своєю дівчиною( обом по 19 років)
Галина
Для Андрій: Якщо Ви одружені, то можете претендувати на сімейний гуртожиток. В іншому випадку ні.
Коментувати
Юрій
Добрий день!Я проживаю у гуртожитку і комендант не хоче мені підписувати заяву,доки я не зроблю ремонт в кімнаті за свій рахунок,підкажіть будь ласка що мені робити
123
Для Юрій: Яку заяву? може обхідний? Дивіться договір, який підписували при поселенні. Якщо там є пункт про здійснення поточного ремонту, або відпрацювання годин громадської роботи з облаштування гуртожитку, які Ви не "закрили", то вимога правомірна.
Коментувати
Максим
Добрий день! Скажіть може комендант не заселити на наступний рік, тому що не відпрацював 30 годин
svitlana.moisiienko@gmail.com
Добрий день! Мій син є студентом 3 курсу коледжу та прописаний у гуртожитку цього навчального закладу,але фактично там не проживає. Відповідно до законодавства,чи потрібно платити щомісячний платіж за проживання у гуртожитку?
Галина
Для svitlana.moisiienko@gmail.com: Якщо "згідно до законодавства", то Ваш син є таким, що проживає в гуртожитку освільки він там прописаний. Якщо він там не проживає і не збирається проживати, то випишіть його та й не будете нікому нічого винні. Або вирішуйте це питання з керівництвом гуртожитку не "відповідно до законодавства"
Коментувати
Галина
Чи має право студент одного навчального закладу поселитися в гуртожиток від іншого навчального закладу. Якщо так то до кого можна звернутися що потрібно зробити?
Галина
Для Галина: може, якщо там є вільні місця. Але оплата за проживання буде як для сторонніх осіб (більшою ніж для своїх студентів). Зверніться до коменданту гуртожитку до якого хочете посилитись.
Коментувати
Олександр
Місто Камянське, (1800 грн) за опалення у малосімейному гуртожитку ДДТУ сума, тільки за опалення однокімнатної квартири складає 1800 грн. Куди дивиться МОН, влада ??? Однозначно мешканці гуртожитку не будуть голосувати за рошеновську, антинародну владу.
Іван
Для Олександр: Нехай голосують за Капліна - він знизить ціну на газ в 4 рази! І мешканці гуртожитка будуть щасливі.
Дід
Олександр! А ти не лежи на дивані, а працюй!!! Не ний! Попробуй дровами опали хоч таке приміщення. Чи вугіллям. Дешевше не буде, хоч чорт зеленський ( коломойський) буде президентом. Працюй і не жалійся!!
Галина
Для Олександр: я щось не зрозуміла, Ви студент чи працівник? Якщо студент, вартість проживання в звичайному студентському гуртожитку 40% від академічної стипендії. Ніхто Вам не забороняв там жити. Якщо працівник, то яка у Вас зарплата і чи отримуєте Ви субсидію, а якщо ні то чому. Мало сказати: "багато плптити", слід визначитись з яких доходів.
Коментувати
Валік
Пітскажіть будласка якщо Дівчина піднялась на поверх до хлопців своїх друзів поопщятись мають право без попередження виганяти з гуртожика Поможіть будласка беспридєл даже хлопці до хлопців піднімаються і їх висилають а їм немає за що снімайімси квартиру що робить у такій ситуації
Галина
Для Валік: Ви про що взагалі? Написано настільки безграмотно, що неможливо зрозуміти суть питання. Взагалі сторонні особи мають право заходити до гуртожитку лише виконавши певні вимоги. Зазвичай вахтер перевіряє документи відвідувача та робить запис про це. Сторонні особи мають право знаходитись в гуртожитку лише до 22.00. А взагалі, Вам необхідно ознайомитись з Правилами проживання в гуртожитку. При їх порушенні, Вас мають права виселити. І при чому тут оренда квартир?
ЛЮБА
Галина,я так розумію що дівчина проживає в цьому гуртожитку.
Галина
Для ЛЮБА: З чого Ви так вирішили? Я, наприклад не знаю гуртожитків в яких є окремі поверхи для хлопців, а окремі для дівчат. Окрім того автор говорить і про хлопців, які приходять до хлопців. Внутрішньої "міліції", яка б перешкоджала пересування поверхами, також в гуртожитках немає. Сусіди по кімнатах ходять один до одного в гості безперешкодно в будь-який час. Вигнати з гуртожитку людину, яка прописана за відвідування в сусідніх кімнатах друзів, ніхто права не має. Тому не думаю, що мова йшла про ти, хто живе в гуртожитку. Але звісно, якби пан Віталій, задаючи питання, думав про те, як його прочитають інші і викладав запитання більш грамотно, було б краще.
Коментувати
Ната
Доброго дня ! Чи можна висиляти з гуртожитка студентів у зимний період , за те що вони нагрубили комєнді?
Іван
Для Ната: Ні. Але поводитися чемно буде корисним навиком.
Крим
Виганяти треба нахаб в любу пору року!
Коментувати
Ілона
Доброго дня, чи мають право відвідувачі приходити до мене у період зимових канікул, якщо я там проживаю, якщо ні, то чому?
Іван
Для Ілона: Мають право. А в чому питання?
Леся
При умові , якщо купиш екстазі , кальян і бульбулятор!!
Коментувати
Алінка Палагута
Доброго дня, підкажіть, чи може комендант забрати дуйчик, коли в гуртожитку холодно?
Іван
Для Алінка Палагута: А ви читали правила проживання в гуртожитку? За дуйчик можна й вас попросити з гуртожитку, бо це грубе порушення техніки пожежної безпеки.
Коментувати
Елизавета Партолюк
Скажіть будь-ласка, кому скаржитиись, якщо в гуртожитку зимній період дуже холодно?
Іван
Для Елизавета Партолюк: Коменданту гуртожитку і вище.
Кум
Зберіть збори і збільшіть оплату- додадуть тепла. А то зразу скаржитись . Захребетники!
Коментувати
Дарина
Допоможіть будь-ласка! В який орган законодавчої влади можна звернутися, якщо вимагають купувати вогнегасники за власний рахунок?
Sos
Для Дарина: хочеш щоб жопа не згоріла -купуй!!
Коментувати
Андрій
Чи можуть застосовуватися адміністративні роботи до студентів , які проживають в гуртожитку?
Команxfoz
Для Андрій: можна!
Коментувати
Аня
Здравствуйте Можно ли вернуть деньги , если проплатил общежитие на год вперёд ?