Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослава
Якщо я заплатила за пів року проживання в гуртожитку, але виселяюсь з нього проживши 3 місяці мені повернуть кошти?і як це зробити ?
Віка
Якщо я навчаюсь в державному коледжі і при коледжі є гуртожиток я ще неповнолітня. Яка комендантську година?
Аліна
Якщо я заберу документи з ВНЗ, мене виселять з гуртожитку? (За проживання в гуртожитку вже заплачено за рік)
Яна
Що робити, якщо всіх студентів гуртожитку, після 23:00 категорично не пускають?? Навіть якщо ти приїхав з дому нічним поїздом????
Павло
Для Яна: аборона входити до гуртожитку після 24 години може тлумачитися як тимчасове позбавлення житла, що є порушенням статті 311 Цивільного кодексу України. Саме тому був виданий Лист МОН № 1/9-550 від11.15 року, яким Міністерство рекомендує встановити для студентів цілодобовий режим вільного доступу до гуртожитків;
Коментувати
Павлюк
Я вчуся на заочному навчанні чи потрібно для поселення в гуртожиток медична довідка?
Діана
Скажіть будь ласка, ми проплатили завчасно гуртожиток за 6200 грн, але заселитися не можемо, бо у кімнаті ремонт, і коли закінчиться невідомо. Тобто вже майже місяць я живу в іншому місті, а проплатили за рік. Чи можна повернути гроші?
Комендант
Для Діана: потерпи , бо за такі гроші на квартирі проживеш 2 місяці
Галина
Для Діана: Як це Ви проживаєте в іншому місті? Ви що не приїхали на навчання до вишу? Ви навчаєтесь на І курсі? Вам прийшов виклик на поселення? Ремонт в усіх кімнатах одночасно? Чому Вас не можуть посилити в іншу кімнату? Чи виклик Вам взагалі не приходив і проплатили Ви на власний розсуд?
Коментувати
Соня
Скажіть, будь ласка, чи має право адміністрація ВУЗу підселяти в кімнату 10кв. метрів другого мешканця?
Емпатія
Для Соня: має -4 м кВ на душу
Коментувати
Марина
Скажіть будь ласка, якщо моя дитина є дитиною з багатодітної родини, але на час надання заяви на гуртожиток дія посвідчення була до31серпня, списки на поселення формувались 23 серпня., чи мали право її не заселити тим паче що вона іногородня. Посвідчення продовжать з 1 вересня,старша дитина також студент.
777
Для Марина: якщо відсутні місця, то мали. А загалом, з’ясовуйте у виші. Яка кількість вільних місць, хто згідно положенню має першочергове право на посленення
Роман Вікторович
Не мали права не заселити, тому що на момент формування списків посвідчення було дійсним, і в наказі на поселення, який видається як дозвіл на поселення і до нього в додатку зазвичай іде список осіб яких вуз погоджує для поселення, вона має бути в категорії пільговиків.
Аня
Доброго дня! Скажіть будь ласка Якщо в гуртожитку є вільні місця І я приїхала з подружкою на 3 дні(вона являється жителем гуртожитку) Я маю право переночувати з нею?
Коментувати
ОЛЕКСАНДР
Сьогодні я з мамою пішов поступати в гуртожиток платний але нам його не показували але ми заплатили половину року тіп 2600 і сказали що ше треба тіп на пів року мама попросила шоб показали гуртожиток а вони відповіли шо нє поки ненапишу заяву і тд і сказали якшо 2 вересня не відправем решту коштів виженуть мама ростєрена бо комната просто ужас м ссср матраси дівани одіяло подушки тоже меблям дамно на мусорку нада і всю комнату але сказали шо гроші не повернуть мама просто напросто незнає шо робити бо сказала я ніби житиму в інтернаті шо робити втій сітуації чек є шо ми заплатили за гуртожиток як можна вернути гроші
Галина
Для ОЛЕКСАНДР: якщо хочете повернути гроші, то йдіть в бухгалтерію та пишіть заяву.
Галина
Для ОЛЕКСАНДР: PS: як Ви з таким вмінням висловлювати думки до вишу ступили?
Павло
Дякувати мамі за виховання і навчання. Як так,що Ви є студентом,а ні грамоті не навчені,ні проблеми без мами вирішити не можете? Як Ви жити взагалі збираєтесь?
Коментувати
Користувач
Мій син поступив в КНУ на бюджет, але в списках на поселення в гуртожиток його немає. Ми з іншого міста. Інформація щодо критеріїв відбору, відкритих списків відсутня . Чи має право університет залишити іногородніх студентів першокурсників без гуртожитку.
Галина
Для Користувач: так, якщо місць не вистачає. В першу чергу селять пільговиків, а далі можуть бути різні крітерії, або за відстанню проживання або за місцем в рейтинговому списку. Поцікавтесь наявністю вільних місць в гуртожитках інших вишів. Я точно знаю, що студенти інших вишв завжди (і в 90-х також) жили в гуртожитках КПІ.
Іван
а чи є у вас контактна інформація, куда можна звернутися в гуртожитках кпі?
Коментувати
Анонім
Підскажіть, чи зменшують пільги оплату за гуртожиток? Пошукала в інтернеті, щось таке пишуть. Чи це дійсно так?)
Галина
Для Анонім: Взнавайте у виші. там є чіткий перелік тих хто має право на безкоштовне проживання (діти-сироти) та на проживання за 50% вартост і(наприклад АТО-шники). Крім того можете взнати про субсидію
Коментувати
володимир
За порушення дисципліни відрахувати із освітнього закладу не можна. Стягнення як догана для студента - це абсурд, такого не має. Є багато інших неточностей. Приведіть статтю у належну відповідність.
Юлія11111111
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо на 1 курс я відмовлюся від гуртожитку, мене поселять туди на 2 курс?
Олеся
Доброго дня. Моя донька поступила на бюджет в КНУ. Ми з іншого міста, тому нам потрібен гуртожиток. В списках на поселення нас не має. Як бути далі і хто може пояснити причину відмови.
Олег
Для Олеся: вас і не може бути в списках. В списках може бути Ваша дочка. Якщо вам обом потрібен гуртожиток,КНУ вам відмовить. До гуртожитку селять тільки учнів, без батьків. Причина відмови,як я розумію,в тому,що ви хочете жити разом,а це неможливо. Нехай донька спробує сама документи подати, думаю,для студентки місце знайдуть. Успіхів Вашій доньці)))
Олеся
Ви мене не зрозуміли. Я мала на увазі гуртожиток тільки для дочки. І документи вона подавала на себе.
Галина
Для Олеся: нехай донька звернеться в приймальну комісію за роз’ясненням причин відмови в поселенні. Або в деканат
Коментувати
Oksana
Доброго дня! Якщо син поступив на бюджет КНУ, чи мають право відмовити у поселенні в гуртожиток? Бо поступити виходить легше, ніж поселитися.
Галина
Для Oksana: відмовити можуть з 2 причин: 1. відсутність гуртожитків або місць в них (в академії мистецтв, як я знаю, не селили 1 та останній курс). Але у КНУ місць наче вистачає. 2. Якщо місцем проживання студента є Київ та прилегла територія (зазвичай це 50км зона). А яку причину назвали Вам?
Oksana
Причина, що мало місць у гуртожитку. Списки на поселення складають з рейтингу вступу по ЗНО. Заселяють десь 50-60% студентів, які потребують гуртожитку. Ми самі з Тернопільської області. Але вважаю, що перевага має бути для тих, хто поступив на бюджет.
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Чи надаються якісь пільги для дітей інвалідів чи для дітей з багатодітної сім’ї? Можливо якісь скидки на оплату гуртожитку?
Інна
Якщо у кімнаті гуртожитку перебувають таракани чи могли б пересилити в іншу кімнату ?прицьому ніхто ніколи не згадував що у гуртожитку є таракани Що робити в такому випадку
Z
Для Інна: Якщо в кімнаті є таргани, то вони є у в усіх інших кімнатах. Вони дуже швидко поширюються))) Переселення до іншої кімнати не допоможе)
Родион
Для Інна: Тараканів пересилити можна в іншу кімнату, але чи захочуть.
Коментувати
Світлана
При заселение с комендантом общежития была договоренность: родители делают ремонт покупают все необходимое в комнату , и дети живут в ней постоянно. Дети прожили в комнате 2 года, при заселение родители сделали ремонт, приобрели холодильник и все необходимое, на момент заселения в комнате стояли компактные двухъярусные кровати( что хоть как то компенсировало маленькую площадь на 4 человека), шкафы. Пришел новый комендант и на каникулах из комнаты были вынесены кровати и шкафы , заменены на старые одноэтажные кровати и шкаф . Подскажите пожалуйста, может ли комендант расселить часть детей из комнаты в которой был сделан ремонт за счет личных средств ( без нарушений со стороны ребенка) ? Подскажите в какую службу можно позвонить для проверки работы коменданта общежития? Со слов сотрудников общежития и детей , комендант нарушает права детей и подозрительно распоряжается имуществом.
Галина
Для Світлана: Так може. Офіційно за вами кімнату ніхто не закріплював. Студентів заселяють в кімнату на початку року і виселяють наприкінці. закрімлення кімнати - це лише усна домовленість. ремон Ви теж робили добровільно. Навряд чи Ви подумали про укладання договору. Комендант нічого не порушував. Тому на жодну перевірку розраховувати вам нічого. Усні домовленості - це якраз порушення.
Коментувати
Наталія
Доброго вечора!Підскажіть чи маю я право поселитися в гуртожитку не змінюючи свого місця реєстрації??
Галина
Для Наталія: за діючим законодавством повинні реєструватись. Але на практиці адміністрація гуртожитків часто дозволяє таке. Оговорюйте на місці. Проте зауважте, що якщо в гуртожитку є можливість оформлювати субсидію, то без реєстрації це зробити не можливо.
Коментувати
Валерия
Здравствуйте, смогу ли я оформить договор с общежитием без родителей, мне 17. Спасибо)
Валодя
Для Валерия: Да, спокойно можешь.
Коментувати