Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
Пол беды если требуют деньги,можешь обратиться за помощью,а вот когда нужно расплатиться в постели...обращаться за помощью не каждый решится,легче уйти с универа
Максим
Здравствуйте!Закончил 4 курс(получил бакалавра)поступил на 5-й(контракт).Уехал работать за границу,в итоге отчисление.Поступил на учебу в сентябре 2018,отчислили в сентябре 2019.При выполнении каких условий я могу забрать диплом бакалавра,надо ли мне оплачивать за 5й курс обучения?
Галина
Для Максим: Якщо були відраховані лише у вересні 2019 року, то відповідно маєте проплатити за 2018-2019 навчальний рік. Саме вами не виконані умови договору, а не вишом. Аби не платити, необхідно було вчасно написати заюву про відрахування перед від’їздом за кордон. Як тільки оплатите навчання, закриїте обхідний лист, вам видадуть диплом бакалавра.
Максим
Благодарю Вас!
Коментувати
Віктор
Доброго дня! Навваюсь на першому курсі університету і маю одне питання: Якщо в мене після сесії успішно складені всі іспити і є заліки по всіх предметах окрім одного, але з "бігунком" я його здати не встигаю, то можуть через цей один предмет відрахувати?
Галина
Для Віктор: можуть. все залежить від вишу. В престижних вишах - відрахують, а в якихось містечкових - будуть тягти. Але в будь-якому випадку Вам необюхідно вирішувати питання з навчальною частиною. Чому не встигаєте, якщо причина важлива, то можуть перегнести термін здачі.
Коментувати
Данило
Доброго дня! Навчаюсь у медичному коледжі, зараз маю фінансові проблеми, не заплатив за цілий семестр, погрожують відрахувати. Чи мають право?
Галина
Для Данило: звісно мають. У Вас із коледжем договір: Ви платите, вони надають освітні послуги. Наразі коледж має право розірвати договір з причини невиконання Вами своєї частини. Це так само, як якщо Ви не платите за світло, то Вам його обрізають. Тому вирішуйте питання з коледжем, чи можлива помісячна оплата чи може Вам порадять взяти академ відпустку для вирішення Ваших фінансових проблем. Або беріть кредит на навчання. Але платити необхідно в будь-якому випадку
Коментувати
Тамара
Тамара: На якій підставі студент- "контрактник" з малозабезпеченої родини може отримувати соціальну стипендію? Дякую.
Галина
Для Тамара: ніяк. Соціальну стипендію отримує лише бюджетник. Якщо студент має кошти на оплату навчання, він апріорі не може вважатись членом малозабезпеченої родини.
Коментувати
Станислав
Хочу уйти с интернатуры и медицины вообще. В данный момент мне говорят что я должен буду компенсировать стоимость учебы в ВУЗе и интернатуры. Правда ли это, какими законами/порядками/приказами они будут пользоваться чтобы передать дело в суд?
Галина
Для Станислав: Такого законодавством не передбачено. Компенсація вартості навчання передбачена лише у випадку, коли Ви знову вступаєте на бюджет. Якщо ж Ви будете начатись на контракті, то нічого нікому не винні.
Дария
А если я к примеру, учусь на бюджете но не на стипендии я обязана платить.. Или же если меня отчислят я тоже должна платить или как? Или могу я жить в общежитии, но при этом не учиться составлять какой то договор нужно при этом или как?
Коментувати
Вита
Добрый день. Хочу отчислиться из универа, много долгов и пропусков и поняла, что это не моё. Могу ли я восстановиться потом в другом вузе и на другую специальность?
Наталия
Добрый день Подскажите пожалуйста Я на 3-м курсе контракт стационар У меня все сдано по зачетам и экзаменам Но есть пропуски без причин Мне декан предложил провести вместо преподавателч лекцию одного урока Но я не умею работать с аудиторией Если я откажусь от преподавания для всей аудитории лекции, меня смогут выгнать с университета?
Галина
Для Наталия: Такого бути не може. За пропуски не можуть відраховувати, якщо сесія здана. Тим більше Вас не можуть допускати до викладання.
Коментувати
Марич
Скажите,если меня отчислили в 2014 году на 3 курсе медицинского колледжа..не доучилась всего 4 месяца...могу ли я востоновиться в этом году?
надія
Отчислили с третьего курса Вуза за не сдачу 2 сессии.Перед этим писала завляние чтоб пересдать сессию но по срокам не успела.Могу ли я восстановится?
Lada
Здравствуйте, я студент первого курса колледжа , не ходил 4 месяца на физкультуру , все зачёты здал включая физру , принёс справки почему отсутствовал и прогулял пару занятий , сегодня мне сказали что меня ставят на учёт и сказали что могут отчислить . Имеют ли право меня отчислить ?
Галина
Для Lada: якби були проблеми з відвідуванням фіз-ри, то залік би не поставили. Щось Ви говорите не всю правду. Якби Ви не ходиливесь семестр на заняття, то не отримали б залік, а вимушені б були відробити заняття. Можливо шляхом перенесення відпрацювань на іІ семестр.
Коментувати
Наталья
Добрый день, могут ли на втором курсе колледжа не допустить к сессии за неуспеваемость, и без задачи сессии готовить студента к отчисление?
Галина
Для Наталья: якщо у Вас не достатньо балів для отримання допуску до іспиту, то можуть. Хоча зазвичай дають час доздати борги аби бути допущеним на додаткову сесію.
Наталья
Спасибо, у нас по незнанию возникла нехорошая ситуация..., не допуск к экзамену, по которому не было задолженности, а также сказали что других вариантов нет, кроме как перевод в другой колледж, написали заяву про звмюильнення по собственному желанию..., но оно ещё без даты, пока не пошло в ход, может нам написать заявление про пересдачу на имя директора колледжа? А про заявление написать что нам не озвучили такой вариант? Боюсь правда что бы не было проблем... Заранее благодарна за Ваш ответ.
Коментувати
Анна
Подскажите пожалуйста, учусь на втором курсе. Много пропустила из-за того, что много работала. Началась сессия, я взяла отпуск на работе и пошла сдавать. Сдала три зачета и только потом узнала, что я уже отчислена. Училась на бюджете. Имеют ли они право так поступать? И что мне делать?
Галина
Для Анна: коли відрахована? Яка причина відрахування? Відрахувати за пропуски занять не могли. Лише за результатами сесії. До речі, аби не було проблем з відвідуванністю, слід було перейти на індивідуальний графік.
Коментувати
user00001
Добрий день. Я хотів би спитати на рахунок відрахування. Сам навчаюсь на контрактній основі. Якщо я проходив в університет буквально пару місяців, а документи збираюсь забрати в кінці першого семестру, чи маю я платити за повні півроку? Завчасно дякую за відповідь.
Галина
Для user00001: так. Неважливо скільки Ви "ходили". Ви досі є студентом і будете відраховані або за результатами сесії або за заявою
Коментувати
аня
Доброго дня, мeнe відрахували на 3 курсі 2017 році,(сирота) за нeскала сeсію, поновлятися нe маю змогу, народила дитину, проживаю далeко від унівєра, на даний момeнт забоати докумeнти нe маю змогу, скільки храняться докумeнти в унівeрситeті після відчислeння?
123
Для аня: 75 років
Коментувати
Ольга
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста. На второй сессии первого курса университета я отчислилась по собственному желанию. Обучалась на бюджете.Могу ли я претендовать на восстановление в ВУЗе на той же форме обучения или мне надо заново поступатъ? Спасибо!
Ольга
Добрый день. Если на сессии по одному предмету поставили F, как можно его перездать.
Людмила
Людмила.Подскажите пожалуйста могут ли отчислить девочку (сирота) учится на бюджете. не сдала повторно философию?
123
Для Людмила: можуть. Якщо сесію не здано в повному обсязі, то студента відраховують. Сирота чи ні значення не має.
Елена
У меня похожая история. Могу ли я добиться того чтоб продлили отработку? и смогу ли я поступить в другое учереждение на бюджет?
Коментувати
Антон Мицяк
Мене недопустили до екзамену іза неуплати общежитія таке взагалі возможно ХНУВС просто лутше "ненавіжу"
Михайло
Підскажіть будь-ласка, чи зможу я поновитись на бюджет, у мене академзаборгованість, змушений був працювати весь семестр і не відвідував пари, чи я вже втратив можливість навчатись на бюджеті? А також питання, чи потрібно мені для поновлення чекати осіннього семестру чи я зможу продовжити навчання на весняному?
Галина
Для Михайло: Вас вже відрахували? Коли? в літню сесію?
Михайло
Повідомили про початок відрахування на початку грудня через велику кількість пропусків. До цього навчався на відмінно, отримував стипендію і минулу сесію закрив на 5.
Галина
Для Михайло: За пропуски не відраховують. Відраховують за результатами сесії. Можливо через пропуски Ви не склали атестацій та не набрали достатньо балів, аби бути допущеним до іспитів. Тоді сесію Ви дійсно не здасте. У Вас ще є час закрити всі борги. Якщо Ви цього не зробите, то Вам буде необхідно поновлюватись на той самий курс і семестр за який не склали сесію. Тобто навчання знову почати з вересня.
Коментувати