Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
саша
чі є якісь пільгі при вступі у вищій навчальний заклад для пройшовших службу у ЗСУ?
Вікуся
ні....точно неправда. питання враховують окремо.просто те питання не зарахують.....)
Володимир
Скажіть, будь ласка, чи правда те, що у завданнях на відповідність одна помилка спалює ціле завдання, чи кожну відповідність рахують окремо?
мама  Лена
Имеет ли право дочь-студентка техникума 1-го курса пройдя на вісоком уровне тестирование подавать документі в вуз? Учится очень хорошо, но профиль техникума не устраивает . Спасибо за ответ.
vovchyc
агов товариш міносвіти ти не знаєш випадково що робити коли під час служби в доблесній армії немає змоги зареєструватися на ЗНО (про підготовку немає й мови), звільняєшся з ЗСУ в середині травня і тиняєшся рік з твоїми тестами і думками про те якиї ти "хороший". може мені теж пільги є за те що відслужив, га, міністр, скажи
Brabys68
Мабуть пану Вакарчуку до цього сайту так само по барабану, як до простих смертних учнів та к і до випускників звичайних шкіл.
Мама выпускника
Уважаемые на -чук (Вакарчук, Ликарчук....). Я понимаю, что это мы родители пообщаемся здесь и на этом все и закончится. Ну хотя бы так. Просто сил нет от карантина. Нет сомнения, что сделан он специально для южных и восточных областей. Из 4-х месяцев обучения в школе были 2 и то с перерывами. Умники большие те, кто пишет, что учиться нужно не только в школе, но и самостоятельно (как насчет математики и физики? Сроду и в глаза, наверняка, не видели). Слава богу, они уже выучились и детей выучили. Очень талантливые получились - и депутаты и в искусстве преуспели. Куда жаловаться? Просто совсем не вижу выхода. И еще. Министерство просит (прошу обратить внимание: просит) ВУЗы опубликовать правила поступления. Просто смех. Просят о том, что должно быть выполнено в приказном порядке. Полнейший хаос. Всех гнать!!!!
Батько
Хто тільки не лає міністра освіти. Звичайно недоліків багато. Але ж усі в однакових умовах.. Що ж ви робили в школі раніше. Потрібно ж було здобувати знання. Звичайно щорічна зміна правил ЗНО наганяє на нас перляк і знервованість. З огляду на те що шкільні екзамени в в 11 класі з введенням ЗНО втратили сенс цьогорічний варіант кращий. Не потрібно надалі нічого змінювати. Погано, що вузи затримуються з визначенням предметів. Тому в цьому році краще було б третій предмет варіативний (хоча б з 2-х на вибір). В наступні роки при стабільних правилах можна й один, але відомий з 1 вересня. А цьому році стерпимо (всі в однакових умовах). Удосконалення з сертифікатами і видачею результатів заслуговує високого бала. Для непільговиків право подати документи вкілька вузів не повинно обговорюватись.
Абітурієнтка
Я в шоці..... Просто нема слів. Шановний, пане Вакарчук, як ви уявляєте собі те, щоб випускники готувалися до ЗНО, якщо уже стільки часу пройшло,а ми ще не знаємо що здаємо??? То я к нам успіти вивчити третій іспит?????Репетитори просто не хочуть уже тепер приймати учнів, бо бояться що не підготують до такого рівня, який нам необхідно, щоб здати ЗНО! Та ще й цей карантин.....Подумайте, хоч деколи про те, що ви робите!!!!!
Мама випускника
Цілком підтримую думку висловлену Галиною Іванівною. Все викладене - правда, і під кожним словом готові підписатися тисячі випускників і їхніх батьків, але як, якими заходами добитися відміни принаймі цього третього сертифікату? На дворі вже 01 грудня, а ні один ВНЗ не оприлюднив так званий "профілюючий" предмет. Коли його готувати? Навіть з допомогою репетиторів осилити третій предмет нереально ні фінансово ні фізично. Ходять чутки, що на гуманітарні спеціальності і навіть на економіку введуть іноз.мову, ми всі знаємо рівень викладання іноз.мови в звичайних школах - він ніякий! Репетитор з англ.мови у Львові від 800 до 1500 євро за курс. Шановний п.Вакарчук, допоможіть знайти такі гроші і час для підготовки до цього третього предмету. Хоча такі як Ви навіть не читаєте наші відгуки і Вам байдужа доля наших дітей.
Майбутній студент
Пане Вакарчук скажіть чи будуть пльги при вступі до ВНЗ у 2010році наприклад учням ліцеїв,чорнобильцям, інвалідам.
Тамара
Пане Вакарчук для чого ви там сидите? Де нові правила прийому до ВИШів? Де терміни проведення ЗНО? За яку роботу Ви одержуєте зарплатню? Поверніть її в бюджет. Ми платимо податки не для того аби ви з нас знущались!!!!!!
Галина Іванівна м. Львів
вузів України як на заході, так і на сході. Ми, львів’яни, гордилися Вами, коли Ви очолював Національний університет ім. І.Франка. В даний час нам соромно за Ваші „реформи” перед педагогами і батьками дітей з східних областей України, які приїжджають до Галичини на різдвяні канікули та відпочинок в Карпати. Галина Іванівна, педагогічний працівник з 45-річним стажем, ветеран праці.
Галина Іванівна м.Львів
спеціальностей вже є обов’язковими для проходження ЗНО. І як дітям, що сьогодні готуються до вступу у ВНЗ за декілька місяців підготуватись до здачі нового предмету? - врахувати середній бал атестату. Це у нашій наскрізь прокорумпованій країні? - по термінах прийому документів Міністерство освіти визначило, що абітурієнти та їх батьки повинні знаходитись у постійній напрузі з 1 червня до 1 вересня 2010р. Нововведення, які Ви плануєте здійснити у 2010р. викликають не просто бурю негативних емоцій не тільки у майбутніх абітурієнтів та їх батьків, а розкриває недолугість наших чиновників “псевдоосвітян”, які називають свої злочинні дії проти молодого покоління нашої держави “реформами”. Шановний пане І.О.Вакарчук, повірте, що моя думка співпадає з сотнями тисяч батьків, педагогічних колективів, працівників...
Галина Іванівна, м.Львів
Шановний пане І.О.Вакарчук, наказ МОН №873 від 18.09.09р. про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2010р., підписаний Вами, є прямим підтвердженням свідомого знищення майбутнього нашої держави. Адже мова йде про наших дітей, доля яких сьогодні повністю залежить від нас, дорослих. Вибачте за високопарний пафос, це швидше крик душі. Як можна, будучи при здоровому глузді, майже всередині навчалього року кардинально змінювати умови вступу у вищі навчальні заклади: - додавати ще один сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з профілюючого предмету. На сьогоднішній день вузи не готові нашвидкоруч визначитись який необхідно здавати третій предмет абітурієнтам, що обрали профіль української філології, математики, програмування, юриспруденцію. Адже фахові предмети цих...
Абитуриентка
Забавно, если у льготника - 124 балла, а у меня-190, примут льготника. Наверное, и на работу их по льготе возтмут, да и знание по льготе в голову вложат...
Віртуальний студент
A y нас в цьому році будуть віртуальні серифікати, віртуальні абітурієнти, а реальними студентами стануть 16-річні ветерани чорнобиля і інваліди куліковської битви, яким за станом здоровя ЗНО протипоказано, а навчання у вузі (за співбесідою), навпаки, дуже корисно
Мама випускниці
У Міністерстві освіти сидять одні барани... Вам.... нема слів, щоб виразити своє обурення!!!
Декан
Пане міністре! Розтлумачте мені, професору, декану факультету (як і Марині), як узгоджені накази МОН №824 і №873? Адже термін надання сертифікатів - 30 липня (наказ №824), а кінцевий термін прийому документів - 31 липня (наказ №873). Один день на все про все?
Катерина
Цього літа закінчила ВУЗ з червоним дипломом спеціаліста, усі роки навчання брала активну участь у житті факультету, здобула 2-ге місце на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання. Здавалося є усі умови і переваги для вступу до магістратури, але не тут було. Подавши документи, почула у відповідь, що на державне місце я не маю права. А якщо хочу туди потрапити, то кажи батькам хай продають і машину, і тоді ти зможуш спокійно навчатися на державній формі. Скажіть мені, а де ж справедливість???? До чого ми докотилися? І це не якийсь ВУЗ,а педагогічний!!!!!!