У столиці відбувся «ПРОФ Fest 2013»

2 березня на базі Університету «КРОК» відбувся профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2013»

У столиці відбувся «ПРОФ Fest 2013»

«ПРОФ Fest 2013» об’єднав школярів, найбільш вмотивованих до успішного вибору свого майбутнього. Під час заходу старшокласники та їхні батьки мали змогу поспілкуватися з професіоналами різних галузей, взяти участь у тренінгах з особистісного розвитку, послухати історії успіху та отримати безліч приємних сюрпризів.

Фестиваль відбувався у форматі «barcamp»: серед 24 профорієнтаційних майстер-класів та 6 тренінгів з особистісного розвитку, що проходили паралельно, учасники могли обирати найцікавіші для себе.

Найбільшою популярністю користувалися майстер-класи «Маркетолог», «Психолог», «Бухгалтер», «Аудитор», «Менеджер ЗЕД», «PR-менеджер», а також тренінги з особистісного розвитку.

Свято професій вдалося завдяки спікерам-практикам, представникам соціально відповідальних організацій і компаній – аудиторської фірми «Аксьонова і партнери», компанії «Ернст енд Янг», телеканалу «П’ятий канал», АСК «Омега», «СБЕРБАНКу РОСІЇ» та інших.

Фестиваль був насичений цікавими знайомствами з професіями, а під час перерв старшокласники брали участь у іграх та спілкувалися зі студентами Університету «КРОК».

Активні учасники отримали в подарунок чашки з логотипом фестивалю, а кожен із відвідувачів – пам’ятний сертифікат або подяку.

Аналіз анкетування учасників заходу показав, що 70% опитаних оцінили корисність проекту на 5 балів, 28% – на 4 бали, 2% – на 3 бали.

Крім того, абсолютна більшість учасників зауважили, що фестиваль був організований «Дуже вдало», а це мотивує проектну групу «SPG», яка виступала організатором заходу, разом із представниками бізнес-сектору і надалі створювати профорієнтаційні платформи для школярів та молоді.

Освіта.ua
07.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів