У Міносвіти продовжує роботу "гаряча лінія" з питань вступу

9 липня на консультативний телефон МОНмолодьспорту надійшло 80 дзвінків. На сервіс підтримки "Електронного вступу" – 1055

У Міносвіти продовжує роботу "гаряча лінія" з питань вступу

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, за 9 липня на "гарячу лінію" вступної кампанії надійшло 80 дзвінків. Питання, що порушувалися заявниками протягом сьомого дня вступної кампанії 2012 року, стосувалися вступу до технічних та медичних вищих навчальних закладів, роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти та пільгового вступу до ВНЗ.

Окрім того, за даними сервісу підтримки системи "Електронна подача заяв на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України", за вчорашній день надано 1055 відповідей на дзвінки користувачів системи.

Консультаційні телефони оперативного штабу з питань вступу до вищих навчальних закладів – (044) 481-32-15, до професійно-технічних навчальних закладів – (044) 279-16-56. Телефон сервісу підтримки системи "Електронна подача заяв на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України" - (044) 486-78-48.

Також, разом із стартом вступної кампанії у вищих навчальних закладах України розпочала роботу телефонна гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Телефонна гаряча лінія працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. Телефон гарячої лінії (044) 222-57-27.

Освіта.ua
10.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Чтобы небыло проблем с учебой мы должны сдать на ремонт класса и на ремонт школы по 200 гривен. Я инвалид и практически не выхожу из дома. Живу с ребенком вдвоем на мою пенсию, алименты не получаю, а тут еще школа. Но самое интересное куда они дели деньги, которые сдавали в прошлом году, ведь ремонт классов проводился за счет родителей и их силами. А городской отдел образования города Снежное забыл о своих обязанностях
Світана Сонечкова
поступила на бюджет, а тепер з мене требують благодійний внесок 3000. Живу без матері, батько безробітній, грошей немає. Що робить?
Артур Сідненко
Якщо я вже здав ЗНО ,і хочу здати ще раз ,якщо здам гірше ,можна використовувавти старі результати ?
NICHT
Я трішки не по темі, але скажіть, чи можу я перенести документи у вузі з одного напряму на інший до 31 07
тетяна
з 3липня намагаємося подати документи до ХАІ через електронний вступ, постійно викидає на головну сторінку , зайти у особистий кабінет не можемо
Юрій
Який штаб. Я туди уже 3 день пробую додзвонитись (044) 481-32-15, жодного разу трубку не підняли. А от Інфоресурс який забезпечує жахливу роботу ЄДЕБо пішов далі, включили автовідповідача і він нам чемно говорить Good bye.
serafima
Неужели правда, что после подачи личного заявления уже не примут электронное?
bert
Для serafima: Нет
Коментувати
serafima
Задолбал уже этот сайт и их электронное поступление!!!
FOX
Я звертаюся до редакції Освіта.ua . Річ в тім, що мені по консультативному телефону МОНмолодьспорту порадили з питань проблем роботи сайту ez.osvitavsim.org.ua подзвонити по номеру (044) 481-32-10 і звернутись до Олександра Миколайовича Василевського, адже за телефоном (044) 239-86-17 мені не допомогли. Чи не могли б ви вияснити , хто ця людина, якщо її радить міністерство, а вона так бичить у телефон!
Иван Петриченко
Для FOX: Це начальник відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
serafima
Иван Петриченко, скажите , это правда, что после подачи личного заявления электронное уже невозможно?
Коментувати
666
подскажите на каком сайте смотреть предваритльный рейтинг поступающих?
Миша
Для 666: vstup.info или на сайтах некоторых вузов (ШЕВА, Львовский ФРАНКО, но не нашел в КПИ, Могилянке)
игорь
А в НАУ есть на их собственном сайте рейтинг ?
Коментувати