Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
211
Скажіть будьласка чому в системі конкурс 2012 року немає Одеського юридичного університету і львівської політехніки?????
Andrew
У нас настолько тупые люди в минобразовании, что нахожу вопрос: ДА КАК ОНИ ВООБЩЕ МОГУТ УПРАВЛЯТЬ ТАКИМ ПРОЦЕССОМ КАК ПОСТУПЛЕНИЕ. Вот возьмём к примеру телефоны "горячей линии". 044 - код Киева устарел, уже 045. Во-вторых. Номер 486-78-48 < чья то частная квартира. А по телефону 222-57-27 дозвонится невозможно, а следователь, это не ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ, а ОДНОКАНАЛЬНАЯ обычная телефонная линия. Электронное поступление? Пфф, не, не слышали. Microsoft and Табачник походу в позе 69.
Tanyushka Dinis
Для Andrew: я додзвонилася, та одразу!!
Марія
В мене проблем з дзвінком не винекло...відразу додзвонилась....просто багато людей дзвонять щоб просто задати безглузді запитання, і тому там доволі часто може бути зайнято
Коментувати
Михайло
Для вступу у навчальний заклад потрібно подати ксерокопії орегіналів документів...У мене виникло питання на рахунок мед.довідки,я роблю орегінал і ксерю його-правільно? Чи всеж я ксерю тільки сам бланк, а підписи і штампи на усіх 15 бланках орегінальні?
игорь
Для Михайло: Да нет.Только в оригинале должны быть мокрые печати,а потом ксерь эту справку сколько хочешь,эти копии заверяют прямо в ВУЗе приемные комиссиии.
Tanyushka Dinis
але всерівно вузи хочуть оригінали!! а підписувати ( завіряти) не спішать. нотаріус одна довідка 100 грн.!!
Денис
Тетяно, я вже подав документи у 2 ВУЗи і мені завірили ксерокопії без жодних питань...
Коментувати