У Міносвіти створено оперативний штаб з передачі вузів до сфери управління відомства

Членам штабу доручено оперативно реагувати на звернення представників вищих навчальних закладів та установ, що передані у підпорядкування Міносвіти

У Міносвіти створено оперативний штаб з передачі вузів до сфери управління відомства

Оперативний штаб утворений з метою своєчасного виконання урядового розпорядження, що передбачає передачу вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації деяких міністерств і відомств до сфери управління Міністерства освіти до 1 січня 2012 року.

До складу оперативного штабу включено керівників деяких департаментів Міністерства освіти, головою штабу призначено першого заступника міністра Євгена Суліму.

У відповідності з наказом міністра освіти, членам оперативного штабу доручено забезпечувати реагування на звернення вищих навчальних закладів та установ, що передані до сфери управління освітнього відомства, а також проведення роз'яснювальної роботи у підпорядкованих структурних підрозділах щодо надання їх працівниками своєчасних відповідей на питання, пов'язані з передачею.

Також Міністерство освіти повідомило керівників вузів, що контракти, укладені раніше з керівниками переданих вузів І-IV рівня акредитації розірванню не підлягають, а також про те, що жодні умови праці педагогічних, науково-педагогічних працівників вузів не змінюються.

"Міністерство наголошує, що передача вищих навчальних закладів І-IV рівня акредитації жодним чином не впливає на діяльність цих закладів, терміни контрактів та керівників і спрямована виключно на зміцнення освітніх процесів у цих закладах", - йдеться в листі Міносвіти.

Нагадаємо в листопаді 2011 року, Кабінетом Міністрів за пропозицією Міністерства освіти, було прийняте рішення щодо передачі деяких вузів, навчально-методичних і науково-методичних установ до сфери управління освітнього відомства.

Загалом до сфери управління Міносвіти передано вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації, що були підпорядковані Мінагрополітики, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мінфіну, Міненерговугілля, Держлісагентству, Держрибагентству, Держстату та Адміністрації Держспецзв’язку.

Освіта.ua
30.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів