Вузи оприлюднили правила прийому абітурієнтів у 2012 році

Більшість вищих навчальних закладів країни оприлюднили власні правила прийому, за якими відбуватиметься вступна кампанія до кожного навчального закладу

Вузи оприлюднили правила прийому абітурієнтів у 2012 році

Оприлюднення умов прийому до вищих навчальних закладів відбувається з метою створення умов для ознайомлення вступників з особливостями проведення вступної кампанії до кожного вузу в 2012 році.

Правила прийому до кожного вузу містять основні параметри проведення вступної кампанії до навчального закладу, в тому числі перелік конкурсних предметів та кількість балів ЗНО, що необхідні для вступу на кожний напрям підготовки.

Необхідно зазначити, що всі правила прийому вузів були погоджені Міністерством освіти наприкінці листопада. Враховуючи це, відомство просило вузи оприлюднити правила прийому на офіційних web-сайтах та інформаційних стендах приймальних комісій не пізніше 9 грудня 2011 року.

Станом на 15 грудня більше 80% вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації виконали вимоги нормативних актів щодо оприлюднення правил прийому на власних сайтах.

З умовами прийому до вищих навчальних закладів можна ознайомитися у розділі Умови вступу до ВНЗ.

Нагадаємо, що приймальні комісії вузів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників шкіл.

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2012, тестування абітурієнтів розпочнеться 15 травня. Реєстрація на участь у ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 1 січня до 20 лютого.

Освіта.ua
16.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Підкажіть, будь ласка, яким має бути прохідний бал на бюджет на юстицію?Я здала англійську на 175-178,історію 177,українську десь за 190,середній бал атестата у мене 196.2,маю направлення з Обласних органів юстиції.Зможу я пройти на бюджет???
учениця
скажіть будь - ласка а в скільки вузів можна подавати документи???? і на скільки факультетів??????
Светлана
Вопрос о льготчиках.Я инвалид 2 группы 1 Чернобыльской категории,мой сын в 2012 году будет поступать в 5 ВУЗов,сможет ли он воспользоваться льготой поступления вне конкурса во всех ВУЗах или только в одном?
Татьяна
А КНЕУ ще не опрлюднив((( А вже 20 грудня...
nezrozumilly
А скільки тобы треба?
Виктория
Скажите, для поступающих в ВУЗ на базе "младшего специалиста" также действует ограничение 5 ВУЗов и 3 специальности?
Тамара
Для Виктория: Звісно! Це правило діє на всіх абітурієнтів. Та в принципі в більше 5-ти вузів документи подавати немає змісту! Це я на власному досвіді знаю! Тільки дарма стільки грошей витратиш=)
Іра
Для Тамара: Тамара, не має СЕНСУ! Зміст тільки у доповідях, рефератах, курсових, дипломних роботах та книгах!
Вика
Для Тамара:[/Нет, не для всех абитуриентов, я уже узнавала. Это ограниечение действует лишь для тех, кто поступает по тестам ЗНО. На задней стороне сертификата ВУЗ ставит штам о том что документы были поданы. А если ты поступаешь на базе "младшего специалиста" на 3 курс, то отдельно сдаешь вступительные экзамены в каждом ВУЗе, поэтому никаких ограничений нет. b]
Коментувати