Вузи мають оприлюднити правила прийому абітурієнтів до 9 грудня

Міністерство освіти звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням оприлюднити погоджені правила прийому

Вузи мають оприлюднити правила прийому абітурієнтів до 9 грудня

В листі профільного міністерства, що адресований керівникам вузів, зокрема зазначається, що у зв’язку з тим, що міністерством завершено погодження правил прийому, вищим навчальним закладам необхідно оприлюднити їх на офіційних web-сайтах та інформаційних стендах приймальних комісій.

Оприлюднення умов прийому має відбутися з метою інформування вступників та громадськості щодо особливостей вступної кампанії 2012 року.

Враховуючи це, міністерство просить оприлюднити погоджені правила прийому не пізніше 9 грудня 2011 року.

Зазначимо, що після оприлюднення правил прийому до кожного вузу, абітурієнти матимуть можливість ознайомлення з основними параметрами вступу до навчального закладу, зокрема приймати рішення щодо переліку необхідних тестів ЗНО для вступу на обрану спеціальність та інших особливостей процедури зарахування на навчання до вищих навчальних закладів у 2012 році.

Нагадаємо, що приймальні комісії розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників шкіл. У відповідності із затвердженим календарним планом проведення тестування, ЗНО-2012 розпочнеться 15 травня.

Освіта.ua
02.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Іванівна
Минулого року міністерство освіти скоротило кількість місць державного замовлення у вишах на 40-45%, тобто, у 2011 р. державних місць було на 40-45% менше, ніж 2010-го. Це пов'язувалося з малою кількістю абітурієнтів у 2011 порівняно з іншими роками (усього 190 тис). У 2012 році абітурієнтів буде удвічі більше, десь 350-360 тис, а квоти на держзамовлення не збільшили. ЧОМУ?????? До кого звертатися з цим питанням? І якщо 2011 року був недобір студентів, то 2012-го їх буде величезний перебір, а ще коли врахувати нахабство пільговиків, котрі зі своїми мінімальними балами теж пхаються на держмісця, щоб згодом на першій-другій сесії вилетіти... Хай тоді у найпрестижніші виші пільговиків не беруть! Люди, де справедливість? Де совість у нашого міністра освіти? У якому місці вона в нього пришита?
читач
Для Оксана Іванівна: У 2012 році змінились правила вступу до всіх ВНЗ: мінімальна кількість балів сертифіката для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, чи за співбесідою по профільних предметах має бути не меньше 140 балів. А крім того у ВНЗ і без цього мають можливість збільшувати мінімальну кількість балів по профільних предметах, що і було у престижних ВНЗ. Тож в 2012 році більше випускників, а вступників до ВНЗ, не обов’язково, буде більше.
макс
Для Оксана Іванівна: хто тобі сказав що не поновили?))бюджету так само як в 2010р)))якщо не поновлять то взагалі приберуть...ну і за рахунок підвищення прохідного балу різко скоротиться к-ть вступників (наприклад: на моєму потоці десь чоловік 30-40 ненабрало у 2010р 140 б по історії)
Маргарита
Для читач: Точно, в моєму ВУЗі ще в 2008 мінімальна кількість балів з математики була 175. А бюджетних місць що тоді було 20, що і в 2011.
Коментувати
ЛИСЯК АЛІНА
Я НАВЧАЮСЯ НА СТАЦІОНАРІ В ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ. В цьому році ще раз хочу здати ЗНО.Має право мій ВУЗ надати оригінали документів мені на час здачі ЗНО?
читач
Для ЛИСЯК АЛІНА: А які оригінали з університету треба на час здачі ЗНО? Паспорт не в університеті, а копія документа про повну загальну середню освіту, невже не залишилась після вступу?
Коментувати