Прикро, що в когось склалося уявлення, що навчальний заклад - це чийсь "карман", - Є.Суліма

Перший заступник міністра освіти Євген Суліма зустрівся з ректорами вищих навчальних закладів аграрного профілю

Прикро, що в когось склалося уявлення, що навчальний заклад - це чийсь "карман", - Є.Суліма

Зустріч відбулася з метою забезпечення діалогу з ректорами аграрних вузів та обговорення питань, що виникли після передачі Міністерству освіти вищих навчальних закладів, що були підпорядковані іншим міністерствам і відомствам.

Євген Суліма зазначив, що "ректор – це перш за все керівник, який відповідає за безперебійну роботу вищого навчального закладу, за створення умов надання та отримання якісної освіти".

"Прикро, що в когось склалося уявлення, що вищий навчальний заклад – це чийсь "карман". Це дуже велика помилка. Перш за все система вищої освіти – це єдиний освітній простір, який існує на теренах нашої держави. Є один Закон України "Про вищу освіту" і нам всім разом треба його виконувати незалежно від підпорядкованості ВНЗ. І говорити про якісь "кармани" недоречно", - зазначив Суліма.

"Студенти повинні розуміти, що вони отримують диплом єдиного державного зразка, вчаться за затвердженими державними стандартами, здобувають знання від викладачів, які отримують наукові ступені та звання в єдиній державній системі. Міністерство освіти створює всі умови для забезпечення якісної освіти як теоретичного, так і практичного значення. Не може йти розмова про університет, в якому відсутні обов’язкові складові: освіта, наука і практика. І розділяти ці складові – означає знищити вищий навчальний заклад", - підкреслив перший заступник міністра.

Він повідомив, жодного контракту з ректорами вищих навчальних закладів аграрного профілю розриватися не буде.

"Це лише чутки в засобах масової інформації. Такого навіть в думці ні у кого не було", - підкреслив він.

Євген Суліма попросив ректорів зустрітися з викладачами, студентським активом і профспілками та поінформувати про результати зустрічі в міністерстві.

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету Міністрів до сфери управління Міносвіти передано вищі навчальні заклади І-IV рівня акредитації, що були підпорядковані іншим міністерствам і відомствам. Рішення ухвалене за пропозицією Міністерства освіти і науки.

До сфери управління профільного міністерства передано вищі навчальні заклади, що були підпорядковані Мінагрополітики, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, Мінфіну, Міненерговугілля, Держлісагентству, Держрибагентству, Держстату та Адміністрації Держспецзв’язку.

Освіта.ua
30.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Филипп
Він повідомив, жодного контракту з ректорами вищих навчальних закладів аграрного профілю розриватися не буде Пусть продолжают рулить аграрными ВУЗами председатели колхозов, не понятно как и где ставшие кандидатами и докторами.
Громадянин
Для Филипп: Чому ви думаєте,що не "понятно как и где?". В аграрних вузах досить знані і відомі ректори. Чого вартує лише ректор Вінницького НАУ Калетнік? Та і інші досить відомі. Не потрібно вважати, що всі лише купують дипломи і знання
Коментувати
Елена
А зачем? Чтобы гарантировать вам доступ к государственной кормушке? Или без взяток скучно? Затем и поступали? Нет уж, ребята, будете наравне со всеми искать работу на конкурентной основе.
народ
сохраните таможеную академию единственую в Украине
тоже народ
Для народ: Экономистов,юристов по таможенному делу готовят и в других ВУЗах посолиднее Вашей академии.Согласен с Еленой насчет кормушки и прочего.Развелось этих местечковых ведомственных ВУЗов и "специалистов" из них!
Коментувати