Міносвіти позбавить ліцензій чотири вузи України

24 листопада 2011 року під головуванням першого заступника міністра освіти Євгена Суліми відбулося чергове засідання Державної акредитаційної комісії

Міносвіти позбавить ліцензій чотири вузи України

Під час засідання розглядалися результати перевірок дотримання ліцензійних умов вищими навчальними закладами України.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, такі перевірки протягом останнього часу здійснювалися міністерством спільно з Державною інспекцією навчальних закладів.

За результатами перевірок, що були проведені останнім часом, були виявлені суттєві порушення організації навчального процесу в Інституті екології і медицини (Київ), Міжнародному медичному коледжі (Київ), Кримській філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (Сімферополь) та Рівненській філії Міжрегіональної академії управління персоналом.

У підсумку, Державною акредитаційною комісією запропоновано Міністерству освіти прийняти рішення про анулювання ліцензій таких вищих навчальних закладів.

Протягом наступних трьох місяців міністерство освіти, разом з керівниками цих закладів навчальних закладів, вирішуватиме питання про переведення студентів на навчання до інших вищих навчальних закладів України.

Нагадаємо, що за результатами попереднього засідання ДАК, що відбулося у вересні цього року, прийнято рішення про відкликання ліцензій двох вищих навчальних закладів – Київського інституту соціальних і культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги та Українського фінансово-економічного інституту.

Освіта.ua
29.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
маша
я абсолютно согласна что нельзя это делать в середине года,но многие вузы не выдерживают никакой критики
Светлана
Зрдавствуйте, прочитала такую "весть " и у меня возник вопрос. Как можно, такие решения принимать в середине учебного года ? Неужели нельзя делать это на первое сентября? Получается на первое сентября лицензия была, абитуриенты сдавали документы, поступали, а в ноябре оказалось, что учебным заведениям осталось три месяца. И, что в середине учебного года делать теперь студентам?