На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання, - М.Гончаренко

Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко розповів про головні напрями діяльності установи

На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання, - М.Гончаренко

Він наголосив на необхідності здійснення модернізації системи управління освітою, а також контролі за цим процесом як невід’ємної функції управління.

"На Державну інспекцію навчальних закладів покладаються нові завдання щодо зміни підходів до реалізації її функцій", - зазначив керівник інспекції.

"Інспекція повинна не тільки здійснювати різнопланові заходи державного контролю з метою виявлення порушень і недоліків у діяльності навчальних закладів для прийняття караючих управлінських рішень. У першу чергу, ми зобов’язані вести пошук причин складностей у їхньому розвитку і брати участь у виробленні концепції можливих шляхів усунення цих недоліків та проблем", - повідомив Гончаренко.

Серед інших першочергових завдань, що потребують невідкладного вирішення, голова Держінспекції зупинився на якості підготовки школярів у сільських малоукомплектованих школах, низькій якості освіти й не завжди добросовісній підготовці випускників технікумів і коледжів до вступу у вищі навчальні заклади.

Також Михайло Гончаренко підписав розпорядження про створення телефонної "гарячої лінії" для звернень громадян. Телефонна лінія інспекції працюватиме за номером (044) 239-16-81.

Нагадаємо, положення про Державну інспекцію навчальних закладів України затверджено Указом Президента у квітні 2011 року.

Основним завданням Державної інспекції є реалізація державної політики у сфері освіти шляхом здійснення державного нагляду за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності.

Михайло Гончаренко був призначений на посаду голови Державної інспекції навчальних закладів України наприкінці серпня цього року.

Освіта.ua
16.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Скільки можна контролювати цих нещасних вчителів? Постійні зміни до змін (Положення про атестацію), паперова ейфорія, а коли займатись навчанням учнів, студентів? Коли готуватись до впровадження інновацій?
volvh4
"низькій якості освіти й не завжди добросовісній підготовці випускників технікумів і коледжів до вступу у вищі навчальні заклади" - вот основополагающее.Техникум, колледж пристегнуть к ВУЗу, а ВУЗ выбросить с бюджетной сферы- зарабатывайте сами и содержите колледжи. техникумы и себя . Остается одна проблема, как гвоздь в ж....- куда примкнуть школы? Дабы в бюджете остались одни депутаты!
Рома
Кто не умеет делать - учит других. Кто не умеет учить - учит, как надо учить. Кто и этого не умет, инспектирует всех участников процесса.
Діна
Мало нам адміністрації, що готова розірвати нас за будь-що, міського департаменту, обласного... Щоб вам, любі друзі, було так же пакосно на душі, скільки капостей ви робите вчителям.Останні роки це не робота, а суцільні нервові зриви.
Рома
Члены госинспекции, как плохие студенты, сидят в задних рядах и занимаются своими делами. Скорее всего, и работать будут так же.
Светлана
С понедельника в нашем городе по школам работает КРУ. Надо отрабатывать повышение зарплаты!
читач
Відділи освіти, управління освіти, Міністерство освіти з прибамбасами... А тепер ще й Держінспекція для слідкування за неугодними. Повний Даунбас.
Учитель
Для читач: Ничего удивительного. ПР - большое тело и маленький мозг…а, вот проблемы, у всех остальных.
Коментувати
DR
"виявлення порушень і недоліків у діяльності навчальних закладів для прийняття караючих управлінських рішень..." О так, - карати вони вміють, су... А який ПФ, чи держ установу захоплять люди сьогодні? Прохфессионалы
Просто учитель
Яка в х.... інспекція. Віддайте зарплату за жовтень місяць...
салон
Для Просто учитель: Зарплату дали інспекції, щоб вас провіряла.
Коментувати