![]() |
Таку думку висловив перший заступник голови парламентського комітету з питань освіти Максим Луцький |
Нинішня система освіти не примушує студента думати, - М.Луцький
"Сьогодні немає потреби змушувати студента думати. Він зможе завчити, прийти і як у тестуванні - плюс, мінус, плюс, мінус… Це є примітивізація", - зауважив М.Луцький, повідомляє УНН.
За його словами, від впровадження Болонського процесу Україна не виграла.
"Ми бачимо якість знань студентів, які вступають до ВНЗ винятково за результатами тестувань, ми бачимо результати цього - у школах діти в останні два роки припинили навчатися, а лише займалися "натаскуванням" на тестування", - зазначив депутат.
Він підтримав рішення Міністерства освіти про врахування балів шкільного атестату при вступі до вищого навчального закладу.
"Це повернення дитині необхідності всебічно розвиватися", - резюмував М.Луцький.
Необхідно зазначити, що відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2012 році, для осіб, які вступатимуть до вузів на основі повної загальної середньої освіти буде враховуватися показник середнього бала атестата, що має бути переведений у 200-бальну шкалу за спеціальною таблицею відповідності.
Як повідомлялося раніше, міністр освіти Дмитро Табачник підкреслив, що загалом умови прийому до університетської ланки освіти у 2012 році залишаться стабільними.
"Як і раніше, бал шкільного атестата оцінюється в параметрах до 200 балів. Ми зберегли рівень – 124 бали – за результатами ЗНО. Якщо хтось має нижчий, то він не зможе вступати до ВНЗ. Ще однією новацією є те, що кожен абітурієнт повинен мати не менше 140 балів з профільного предмета", - зазначив міністр освіти, коментуючи Умови вступу до вищих навчальних закладів у 2012 році.
Посилання за темою:
Освіта.ua
15.11.2011