Профорієнтаційний проект для старшокласників "ПРОФ Fest 2011"

19 листопада 2011 року в Університеті "КРОК" відбудеться другий всеукраїнський молодіжний профорієнтаційний фестиваль "ПРОФ Fest 2011"

Профорієнтаційний проект для старшокласників "ПРОФ Fest 2011"

До участі запрошуються старшокласники та їхні батьки. Під час заходу старшокласники зможуть ознайомитися з практичною стороною професій та отримають допомогу, щоб зробити усвідомлений вибір фаху.

Батькам буде надано консультаційну підтримку з питань профорієнтації та можливість дізнатися більше про професії, що цікавлять дітей.

Фестиваль відбудеться у форматі "barcamp" (паралельне проведення різних майстер-класів, серед яких учасник обирає найцікавіший для себе).

Зокрема, в рамках фестивалю для старшокласників заплановані такі заходи: спілкування з практиками різних професій, консультації з психологами та тестування, тренінги з особистісного розвитку.

Батьки школярів візьмуть участь у консультаціях фахівців з профорієнтації, поспілкуються з практиками різних професій для глибшого розуміння особливостей та перспектив того чи іншого фаху.

Усі учасники матимуть змогу дізнатися історії успіху від керівників українських компаній та громадських організацій.

Участь у фестивалі безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова. "ПРОФ Fest 2011" відбудеться на базі Університету "КРОК", за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32. Час проведення заходу: 9.45-15.30.

Більш детальна інформація – за посиланням http://www.krok.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1487&Itemid=874&lang=ua

Освіта.ua
10.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів