Вузи розпочали підготовку власних правил прийому абітурієнтів у 2012 році

Вищі навчальні заклади розпочали роботу з розроблення власних правил прийому абітурієнтів, що мають бути погоджені у Міністерстві освіти до кінця листопада

Вузи розпочали підготовку власних правил прийому абітурієнтів у 2012 році

Правила прийому абітурієнтів мають бути розроблені кожним вищим навчальним закладом у відповідності до законодавства та Умов прийому до вузів у 2012 році, що затверджені Міністерством освіти.

З цією метою профільне міністерство надіслало до вузів всіх форм власності Примірні правила прийому до вищого навчального закладу, що навчальні заклади країни мають використовувати при розробленні власних правил прийому абітурієнтів у 2012 році.

У відповідності до листа міністерства, з метою попереднього опрацювання, вищі навчальні заклади до 11 листопада мають надіслати до профільного відомства проекти власних правил прийому абітурієнтів у 2012 році.

Правила прийому усіх без виключення вузів мають містити вимоги до рівня освіти вступників, строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, порядок прийому заяв і документів для вступу, в т.ч. і в електронній формі, формування та оприлюднення рейтингового списку вступників, значення мінімальної кількості балів з кожного предмета у сертифікаті ЗНО, з якими вступник може бути допущений до участі в конкурсі тощо.

Також міністерством затверджено графік погодження правил прийому до вищих навчальних закладів, у відповідності з яким до 29 листопада 2011 року МОНмолодьспорт має погодити правила прийому всіх навчальних закладів.

Зазначимо, що після розроблення та погодження, правила прийому до кожного вузу мають бути оприлюдненні вищими навчальними закладами з метою інформування абітурієнтів про умови вступу у 2012 році.

Освіта.ua
02.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
катя
Не волнуйтесь ,те кто поступили не по знаниям ,а по блату дотянут до первой сессии и все.,или опять заплатят ,или заберут документы.
Наталья
Зно - это хорошо!!! Но было,есть и будет поступление по блату. Я столкнулась с ХНЕУ. Дети с высокими балами не поступили, а с низкими - да.Вот тебе и ЗНО
Ольга
Перечень предметов для ВНО можете уже сейчас узнать из условий приема, утвержденных Министерством, там в конце есть приложение, адрес: http://www.mon.gov.ua/index.php/ua/pro-ministerstvo/normativno-pravova-baza/normativno-pravova-baza-diyalnosti-ministerstva/nakazi/6309-nakaz-ministerstva-1179-vid-121011
dffggg
"...після розроблення та погодження (до 29 листопада), правила прийому до кожного вузу мають бути оприлюдненні..." А на пробне ЗНО слід зареєструватися до 30 листопада. Де логіка? Звідки я знаю, що мені здавати?
студент-історик
Для dffggg: не тупи.....пробне є пробне..на гуманітарй завжди історія та мова.на фзмат математика та мова.фізика інколи та англ мова інколи..думай...
Коментувати