Стартував найбільший IT-чемпіонат для талановитої молоді

Стартував 4-й щорічний Всеукраїнський Чемпіонат Комп'ютерних талантів "Золотий Байт" , призовий фонд якого складає 500 тис. грн

Стартував найбільший IT-чемпіонат для талановитої молоді

"Золотий Байт" - найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється IT-технологіями – програмуванням, комп'ютерними мережами, графікою та дизайном. В 2010 році конкурс зібрав більше 5500 учасників. Тема конкурсу на 2011 рік: "Новітні технології, які можуть допомогти вирішити сучасні проблеми в Україні".

До участі в чемпіонаті запрошуються усі талановиті студенти та випускники українських навчальних закладів. Для участі необхідно пройти реєстрацію на сайті до 15 листопада і виконати перше онлайн-завдання. Участь в конкурсі є безкоштовною.

"Золотий Байт" передбачає нагородження та заохочення усіх переможців. Для кожної номінації передбачений призовий фонд від офіційних спонсорів Чемпіонату.

10 номінацій Чемпіонату охоплюють усі основні напрямки IT – програмування для десктопних систем та мобільних платформ, розробку ігор, створення веб-сайтів та управління мережами. Також у переліку конкурси по цифровій фотографії та відео, конкурс рекламного креативу і спеціальна номінація для юних талантів.

Чемпіонат організовується Комп'ютерною Академією "ШАГ" з 2008 року, та проходить в 13 містах України за підтримки обласних та місцевих влад. Партнерами і спонсорами Чемпіонату виступають провідні IT-компанії України.

Подробиці, а також порядок участі дивіться на офіційному порталі Чемпіонату www.goldenbyte.org. Реєстрація та відбірковий тур відбуватиметься до 15 листопада в online-режимі на сайті goldenbyte.org.

Освіта.ua
28.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів