Затверджено порядок електронної подачі документів на вступ до вузів у 2012 році

Міністерством освіти затверджений порядок подання електронних заяв на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, що буде впроваджений у 2012 році

Затверджено порядок електронної подачі документів на вступ до вузів у 2012 році

Порядок визначає механізм подання абітурієнтом електронної заяви на участь у конкурсному відборі до вузів I-IV рівнів акредитації, а також їх розгляду вищим навчальним закладом.

У відповідності із затвердженим порядком, у 2012 році, електронну заяву на вступ зможуть подати абітурієнти, які матимуть атестат про повну загальну середню освіту, сертифікат ЗНО, виданий у 2012 році, або сертифікати 2008-2011 років та бажають вступити на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

Необхідною умовою подання електронної заяви є реєстрація абітурієнта на спеціальному на інтернет-сайті, під час якої вступник має надати адресу електронної пошти, номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО, а також серію та номер атестата про повну середню освіту. Після чого вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету.

В особистому електронному кабінеті абітурієнт має внести до Єдиної бази дані про стать, місце проживання, номери телефонів, дату видачі медичної довідки, середній бал додатка до атестата та обрати вищий навчальний заклад і напрям підготовки.

З метою успішної реалізації проекту, вищі навчальні заклади не пізніше 1 березня мають призначити уповноважених осіб приймальної комісії, які будуть нести відповідальність за вчасне прийняття та розгляд електронних заяв.

Необхідно зазначити, що електронна подача документів про вступ була апробована Міністерством освіти в якості експерименту у 2011 році. Під час реалізації проекту "Електронний вступ 2011" виникли значні технічні проблеми щодо відправлення документів до Єдиної бази та приймальних комісій вищих навчальних закладів. Електронним вступом змогла скористатися незначна кількість абітурієнтів, а сайт міністерства "Єдине інформаційне освітнє вікно", що забезпечував трансфер електронних заяв було закрито.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки затвердило Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році.

Освіта.ua
26.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Не можу зайти в «Особистий кабінет вступника» що робити?
Влад
Скажіть будь ласка що робити якщо коли я нажимаю подати докуметти у навчальний заклад НІЧОГО НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ.лише сторінки обновлюється ..Але я вже подавав документи у цей заклад звичайним методом....
Катя
скажіть, будь ласка, чи дійсна пільга при поданні документів електронним варіантом???
Влад
Для Катя: ні
Коментувати
Слава
Скажіть , будь ласка , які документи треба подавати по почте (не електонной ) ?
Вероника
Помогите! Я не могу ввести дату своей медицинской справки и из-за этого не могу подать заявление. Что делать?
Дмитрий
Для Вероника: тоже самое, не знаю что делать
pdf
У меня тоже самое но я знаю что делать. Надо собиратся и ехать самому подавать.
Коментувати
Анастасия
Помогите ,пожалуйста.После регистрации не могу зайти в «Особистий кабінет вступника».
Игорь
почему у меня при создании электронного заявления при заполнении всех данных и попытке их сохранить пишет "Контакт уже существует"? подскажите что делать
Дмитро
Я не можу увійти на свою персональну сторінку на сайті,постійно виникають якісь проблеми!Цей сайт точто створений для полегшення абітурієнтам,бо мені здається,що це лише трата часу і нервів(((
Дарья
Як здійснити подачу електронних документів на вступ?
лия
Для Дарья:
Коментувати
Ксюша
Як здійснити подачу електронних документів на вступ?
Оленка
Введіть ваш коментар...Який має бути LiveId,допоможіть будь ласка
ГЕНА
Після авторизації в мене не відчняється «Особистий кабінет вступника» системи «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів».Як вирішити цю проблему?Допоможіть,будь-ласка!
Віка
Для ГЕНА: У мене така же фігня...Шо робити допоможіть будь-ласка
Дмитро
І в мене також(((
Коментувати
chumak
А ось вам інша ситуація Приймальні комісії володіють інформацією про абітурієнтів за 2008 2009 2010 2011 роки (у тому числі і про тих хто до них не поступив на навчання, але подавав документи). Від їх імені (абітурієнтів з високими балами) подають електронні документи і тим самим блокують реальних дітей на бюджетні місця. По кількості держзамовлення, це можна зробити у трьох хвилях рекомендації до зарахування. І як наслідок зараховувати своїх, хто має "крепкі нерви" і залишили у приймальних комісіях оригінали документів.
Ministr
Яким чином має проводитися ідентифікація особи, що користується електронним вступом? Чи не виникне ситуація, що замість абітурієнта, треті особи (наприклад члени приймальних комісій вузів конкурентів )подадуть від його імені заяви на вступ до п'яти ВНЗ з не потрібних абітурієнту напрямків підготовки?
ibizza
Для Ministr: я так думаю,что по данным паспорта,которое расположены на наших информационных страницах (серия паспорта там и тд).
Валерия
Я не могу найти ссылку на этот сайт. скиньте кто нибудь...(
Коментувати