Конкурс для молоді на участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія)

Всесвітній економічний форум оголошує конкурс для молоді, переможці якого візьмуть участь у зібранні світових лідерів, що відбудеться у Давосі в січні 2012 року

Конкурс для молоді на участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія)

Цього року Всесвітній економічний форум заснував нову спільноту - Global Shapers Community – спільноту впливової молоді світу. Метою цієї спільноти є надання можливостей молоді впливати на розвиток світу, адже саме молоді притаманні такі необхідні для побудови майбутнього якості як ініціативність, динамізм та підприємницький дух.

З метою залучення молодих людей з різних країн до спільної праці над проектами з глобального розвитку створено осередки Global Shapers у великих містах світу, зокрема і у Києві.

Для того, щоб взяти учать у Всесвітньому економічному форумі, необхідно спочатку стати учасником київського осередку спільноти активної молоді Global Shapers, а потім подати конкурсну заявку на участь.

До участі запрошуються молоді люди віком від 20 до 30 років. Конкурсанти повинні мати значний творчий та лідерський потенціал, бути добре освіченими для участі у створенні проектів, направлених на розбудову суспільства і світу, бути готовими до колективної роботи.

Конкурсну заявку для участі у Всесвітньому економічному форумі необхідно буде подати до 28 жовтня 2011 року. До неї треба додати коротке відео, у якому конкурсант має висвітлити, які проблеми стоять перед молоддю, як аплікат планує взаємодіяти зі своїм регіональним осередком Global Shapers, молоддю та громадою країни, щоб досягти найбільшого ефекту.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://www.shevchenko.ua/ua/media/news/item/10203/

Довідка:
Всесвітній економічний форум - це незалежна міжнародна організація, метою діяльності якої є покращення світу. До своєї діяльності з напрацювання глобальних, регіональних та галузевих планів дій Всесвітній економічний форум залучає лідерів бізнесу, політики, освіти та інших сфер життєдіяльності суспільства. Всесвітній економічний форум є некомерційною та неполітичною спільнотою, заснованою в 1971 р. зі штаб-квартирою в Женеві.

Освіта.ua
26.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів