Дмитру Табачнику не потрібна імітація студентської підтримки, - Студрада при Міносвіти

У Всеукраїнський студентський раді заявляють, що Міністерство освіти не зацікавлене у проведенні імітації студентського волевиявлення щодо законопроекту "Про вищу освіту"

Дмитру Табачнику не потрібна імітація студентської підтримки, - Студрада при Міносвіти

Таку думку висловила очільниця Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України Анастасія Сабова, повідомляє УНН.

"Міністр освіти неодноразово проводив широкі консультації з громадськістю, у тому числі і студентською, щодо законопроекту. До Міністерства надходило багато пропозицій. Це була робота спрямована на те, щоб зробити законопроект кращим. Банальний "одобрямс", імітація якого зараз проводитися деякими студентськими організаціями, це не результативна робота", - зазначила А.Сабова.

За її словами, для того щоб референдум був справді якісним і репрезентативним необхідно широке залучення студентства до його проведення.

"Це дуже важливо, щоб студенти мали можливість висловитися з найважливіших питань в освітній сфері, донести свою думку. Щоб в міністерстві їх чули. З цієї точки зору референдум дуже потрібна річ. Однак зараз складається враження, що студентські організації, що є його ініціаторами, ставили перед собою геть інші завдання", - наголосила Сабова.

Необхідно зазначити, що Міністерство освіти всередині вересня звернулося до керівників вищих навчальних закладів з проханням сприяти проведенню студентського референдуму.

Офіційною метою заходу було вивчення думки студентів та про їх ставлення до освітніх реформ.

Ініціаторами опитування виступили всеукраїнські молодіжні громадські організації "Національний студентський союз", "Асоціація правозахисних організаторів студентів" та громадська ініціатива "Студентський захист". Результати опитування мали бути оприлюднені організаторами у вівторок 25 жовтня та надіслані до Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрі та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Слід зазначити, що форму проведення студентського референдуму жорстко критикували незалежні студентські та молодіжні організації та освітні експерти. Зокрема директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна заявила, що спосіб проведення студентського референдуму має маніпулятивний характер, результат якого відомий заздалегідь.

Незважаючи на це, декілька провідних вищих навчальних закладів вже з п’ятниці відзвітували про всебічну підтримку студентами законопроекту про вищу освіту.

Освіта.ua
25.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
:(
та йому взагалі нічого не потрібно...