Розпочато реєстрацію на Інформаційні дні освітньої програми Темпус

Програму Темпус було засновано в 1990 році для максимально збалансованого співробітництва та вдосконалення систем вищої освіти в країнах-партнерах ЄС

Розпочато реєстрацію на Інформаційні дні освітньої програми Темпус

На сьогодні програма охоплює загалом 27 країн: на Західних Балканах, у Східній Європі, Центральній Азії, Північній Африці та на Ближньому Сході.

Програма Темпус фінансує міжуніверситетську співпрацю в сфері розробки та вдосконалення навчальних програм, управління університетами, взаємодії науковців та громадянського суспільства, партнерство освіти і бізнесу, а також структурні реформи в сфері вищої освіти. З 2007 року розпочато новий етап програми – Темпус IV, що триватиме до 2013 року.

Інформаційні дні програми Темпус IV відбудуться 27 жовтня цього року в Одесі, 10 листопада – у Дніпропетровську та 21 грудня – в Києві.

Під час заходів учасники можуть ознайомитися з особливостями п’ятого конкурсу програми Темпус IV, умовами участі, правилами заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів, узяти участь у семінарі-тренінгу, дискусіях; обмінятися досвідом, дізнатись результати четвертого конкурсу програми Темпус ІV.

Також, у межах Інформаційних днів буде презентовано й інші програми Європейського Союзу: стипендіальну програму Еразмус Мундус та освітню програму Жана Моне. Окрім цього, буде висвітлено досвід вищих навчальних закладів, що беруть участь у цих програмах.

До участі запрошуються представники вищих навчальних закладів України, відповідальні за розвиток міжнародних зв’язків, проектну діяльність, а також інші організації, зацікавлені в розробці та запровадженні освітніх проектів ЄС: Темпус, програм Еразмус Мундус та Жана Моне.

Більш детальна інформація про інформаційні дні програми Темпус на сайті Темпус-офіс в Україні.

Освіта.ua
13.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів