Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Триває прийом заявок від студентів, які бажають взяти участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука

Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Стипендіальна програма "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

На сьогодні програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів, що стали партнерами "Завтра.UA" за п’ять років існування, збільшилась з 11 до 75. За цей час стипендіатами програми стали понад 1 400 осіб.

Стипендіати "Завтра.UA" отримують від Фонду щомісячну стипендію розміром 942 грн протягом року, підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах з фінансовою та організаційною підтримкою Фонду.

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум "Завтра.UA", який відбувається в Києві; беруть участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre.

Прийом документів та on-line реєстрація проходитимуть до 25 жовтня 2011 року. Реєстрація на Конкурс 2011/2012.

Освіта.ua
12.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів