Студентські стипендії збільшуватимуться на суму індексації, - Мінфін

Міністерство фінансів України надало роз’яснення щодо розмірів студентських стипендій, з урахуванням їх індексації у 2012 році

Студентські стипендії збільшуватимуться на суму індексації, - Мінфін

У Мінфіні зазначили, що порядок призначення і виплати стипендій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 №882.

Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації складає 530 грн, студентів вищих навчальних закладів I-ІІ  рівнів акредитації – 400 грн, учнів професійно-технічних навчальних закладів – 200 грн на місяць.

У відомстві зазначили, що відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" стипендії віднесені до грошових доходів громадян, що підлягають індексації.

На кінець 2011 року розмір стипендії з урахуванням індексації складатиме у вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації - 732 грн, студенти вищих навчальних закладів I-ІІ рівнів акредитації отримуватимуть 553 грн, а учнів професійно-технічних навчальних закладів 276 грн на місяць.

Виходячи з показників проекту держбюджету, в 2012 році, як і в поточному році стипендії будуть збільшуватися на суму індексації, зазначили в Міністерстві фінансів. У наступному році розміри стипендій для учнів профтехучилищ та вищих навчальних закладів зростуть на 7,9%.

За повідомленням, прес-служби Міністерства фінансів, на кінець 2012 року розмір стипендії з урахуванням індексації складатиме у вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації - 787 грн, студентів вищих навчальних закладів I-ІІ  рівнів акредитації – 594 грн, учнів професійно-технічних навчальних закладів – 297 грн на місяць.

Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти, у зв’язку зі зверненнями студентів, закликало ректорів вузів додержуватись вимог щодо виплат студентських стипендій.

У профільному відомстві зокрема зазначили, що порядок виплати студентських стипендій передбачає їх обов’язкову індексацію.

Також ректорів вузів попереджено про їх персональну відповідальність щодо своєчасної виплати студентських стипендій, у розмірах визначених нормативними актами.

Освіта.ua
29.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Иванченко
Здравствуйте, у меня стипендия 200грн...это вообще нормально???подскажите что мне делать.
Марк
Здравствуйте, моя стипендия после повышения составляет 550 грн, в 2012году нам обещают выдавать стипендию размере 400грн .Как с этим бороться и что делать... терпеть нет сил...
Ника
Скажите, если я в этом семестре получала обычную стипендию, а после сессии вдруг выйду на повышенную, то что, она у меня будет без переиндексации, т.е. 500 с копейками?
Дима
Сьогодні була начислена стипендія у розмірі 1400 грн.! Всім студентам. Як це розуміти? ?
Ирина
моя дочь получила 530 грн. в академии таможенной службы Украины и не о какой индексации там речь не шла. Что делать?
наталя
а я отримала 797 гривень в ЛНУ
Аня
Вчора получила стипендію в НУДПСУ 530 гривень. Як це зрозуміти ? А де індексація,боюсь запитати ,щоб не відрахували.
НУДПСУ
Для Аня: Не 530, а 519.60. Варто уважніше читати статтю, щоб не виникало дурних запитань.
Аня
Для НУДПСУ: З урахуванням індексації, дані суми мають становити для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації - 720 грн. (530 грн. + 190 грн. індексація), підвищена стипендія - 802 грн. (590 грн. + 212 грн. - індексація).
Анна
у меня 715 гр.В ДонГУУ
Коментувати