https://osvita.ua/vnz/news/23380/

Міносвіти просить ректорів передбачити кошти на фінансування студентського самоврядування

Зокрема у відповідному листі МОНмолодьспорт зазначається, що на адресу міністерства надходять звернення щодо виконання закону "Про вищу освіту" в частині фінансування органів студентського самоврядування.

Нагадуємо, йдеться в листі відомства, що фінансовою основою студентського самоврядування є кошти спеціального фонду відповідного вищого навчального закладу в розмірі не менш як 0,5 відсотка, що спрямовуються на виконання їх завдань і повноважень органів студентського самоврядування.

З метою виконання норм законодавства, у міністерстві підкреслили необхідність передбачення коштів на фінансування діяльності органів студентського самоврядування при формуванні бюджетів вищих навчальних закладів на 2012 рік.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 28.09.2011