Керівників вузів закликали забезпечити безперешкодний вхід студентів до гуртожитків

Міністр освіти Дмитро Табачник звернувся до керівників вищих навчальних закладів з проханням забезпечити цілодобовий безперешкодний доступ до гуртожитків його мешканців

Керівників вузів закликали забезпечити безперешкодний вхід студентів до гуртожитків

Про це йдеться в листі МОНмолодьспорт щодо недопущення обмежень прав мешканців студентських гуртожитків.

"До Міністерства надходять звернення студентів та громадських організацій щодо обмеження прав студентів та аспірантів, які проживають у гуртожитках", - зазначається в листі Д.Табачника до керівників вузів.

В окремих вищих навчальних закладах необґрунтовано забороняється вхід мешканців до гуртожитку після 23-ї години, що ускладнює їм можливість займатися в навчально-наукових лабораторіях, бібліотеках тощо та працювати у вільний від навчання час, зазначили в профільному міністерстві.

В МОНмолодьспорт вважають, що таке обмеження порушує законні права осіб, які навчаються та проживають у гуртожитках, а також суперечить Конституції та законодавчим нормам, якими не допускається встановлення будь-яких обмежень на користування житловими приміщеннями.

З метою реалізації прав студентів та аспірантів, які проживають у гуртожитках вищих навчальних закладів, Міністерство освіти, просить їх керівників привести у відповідність до законодавства та Примірного положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу, нормативні документи, що регламентують перепускний режим у гуртожитках для забезпечення цілодобового безперешкодного доступу до гуртожитків його мешканців.

Освіта.ua
14.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
June
Давно пора.
Володимир
Я так понимаю у стендов нет более важных проблем в жизни чем гулять до утра и попасть в общагу. Это передовой отряд интеллигенции)))
Анна
Кроме как гулять, можно еще и с работы возвращаться, с ночных поездов и самолетов! Для Володимир:
Светлана
Для Анна: Владимир не студент и не знает, что студенты не только гуляют по ночам
Дмитрий
Абсолютно правильно! Давно пора такое сделать... Особенно в тех вузах которые находятся далеко от центра города.
Коментувати