Сьогодні вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки

1 серпня приймальні комісії вищих навчальних закладів оприлюднюватимуть рейтингові списки абітурієнтів, які рекомендовані для навчання

Сьогодні вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки

Вступна кампанія 2011 року перейшла у найвідповідальнішу фазу, після завершення строків прийому документів, що тривав протягом місяця, приймальні комісії вищих навчальних закладів почнуть оприлюднювати списки потенційних студентів.

Нагадаємо, рейтинговий список – це список всіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий списки будуть сформовані у кожному з вузів та за кожною спеціальністю.

Після оприлюднення списків, абітурієнти до 5-го серпня включно, матимуть можливість подати оригінали документів до того вузу де вони рекомендовані до зарахування.

6 серпня рейтингові списки мають оновитися, з них будуть виключені особи, які не подали, в період з 1 по 5 серпня, оригінали документів до вузу. Відповідно їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах України.

Ті абітурієнти, які з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть два дні (6 та 7 серпня) для того, щоб подати оригінали документів до приймальної комісії навчального закладу.

8 серпня, всі вузи України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 6 та 7 серпня. У результаті до нового рейтингового списку знову мають увійти абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у списку, у них також буде 2 дні (8 та 9 серпня) для того щоби подати оригінали документів.

10 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

Відтак, відповідно до п.16.2 Умов прийому до вищих навчальних закладів, приймальні комісії прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, шостий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 1-го, 6-го та 8-го серпня 2011 року.

Відповідно до п.16.3 Умов прийому до ВНЗ, рішення приймальної комісії вузу про рекомендування до зарахування оприлюднюється в день його прийняття (п.16.3. Умов прийому). Тобто вузи мають обов’язково 1-го, 6-го та 8-го серпня 2011 року оприлюднити списки рекомендованих до зарахування.

Слід зазначити що, Умовами прийому не визначено час оприлюднення рейтингових списків, однак рекомендації міністерства, що містяться у відповідному листі відомства, передбачають, що оприлюднення списків рекомендованих до зарахування має відбутися не пізніше 12 години.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 10 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, що триватиме до 25 серпня 2011 року.

Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і на бюджет. Тобто 10 серпня 2011 року у кожному вузі має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі.

Освіта.ua
01.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Будь-ласка,прошу поясніть як це хвиля рекомендування?
коля
Скажіть, якщо я не попав у третью хвилю чи можу я попасти на бюджет
kdj
Для коля: Для мене це тоже інтересно, я так знаю, що можеш,якщо оригінпли подані, просто не знаю чи у всіх вузах так є?
Коментувати
Ритёнок
Скажіть, а якщо за час другої і третьої хвиль не наберуть абітурієнтів на держ.замовлення,чи можлива четверта хвиля???
Нене
Для Ритёнок: Навіщо четверта хвиля?Просто візьмуть усіх. Якщо ви маєте на увазі, що багато абітурієнтів з верхівки рейтингу не принесуть оригінали, то я вам скажу, четвертої хвилі бути не може. 10 серпня кожен вуз подає списки держзамовлення. Буде недобір, будуть вільні місця, але 4 хвиля не відбудеться.
Коментувати
tani4ka
скажіть куди краще йти: у Львів на географічний чи в Ів.-Фр. у Стефаника на англ.філол. або у Нафти і газу на англ. філол. або геодезію....може зтось щось чув за ці факультети...
Xena
Для tani4ka: Іди в Стефаника
Коментувати
b00d1k
6 серпня рейтингові списки мають оновитися, з них будуть виключені особи, які не подали, в період з 1 по 5 серпня, оригінали документів до вузу. Відповідно їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах України. Ті абітурієнти, які з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть два дні (6 та 7 серпня) для того, щоб подати оригінали документів до приймальної комісії навчального закладу. 8 серпня, всі вузи України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 6 та 7 серпня. У результаті до нового рейтингового списку знову мають увійти абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у...
1
скажите есть я подам документы к примеру в дну, а потом узнаю что поступил на бюджет ещё в один вуз, я смогу забрать оригиналы или нет?
www
Для БуГиМеН: Читай зверху. Сірий - це вже здали оригінали кудись, а не на цю спеціальність, а зелений - здали оригінали саме на цю спеціальність.
БуГиМеН
Для www: спасибі
Коментувати
Андрій
Доброго дня, абітурієнти! Скажіть, будь ласка, чи можу я попасти на платну форму навчання, якшо в списку я 153, а ліцензований обсяг прийому 110??? Зауважте ще те, шо я можу подати документи і у третю хвилю!!! ВІДПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!
www
Для Андрій: А чому ти за платне переживаєш? Ти куди поступаєш?
я
Для Андрій: Та в тебе і на бюджет непогані шанси, не поспішай
Коментувати
Гафтко Анастасія Єгорівна
я подавала документи на педагогічний факультет дошкільна освіта та соціальна освіта як мені дізнатися мої результатати (рейтинг)
www
Для Гафтко Анастасія Єгорівна: Дивіться у vstup.info (якщо це ВНЗ ІІІ-VI рівня)
www
Для Гафтко Анастасія Єгорівна: На дошкільній освіті в РДГУ 70 абітурієнтів, що здали оригінали в яких вищий бал від Вашого.
Коментувати
IННА
Порадьте будь-ласка,якщо менi подзвонили i сказали,що я поступила на платне(юрфак)i щоб до 5 серпня подала документи,а я подавала i на iншi спецiальностi,Що тодi робити,чекати 2-и и 3-и хв.можливо десь поступлю на державне,але боюсь утратити,якщо на державне не пройду,?Будь-ласка хто знае подiлiться опитом.
Назар
Технічний коледж від "Львівської політехніки", спеціальність:"програмна інженерія"
www
Для Назар: Про цей коледж є інформація у vstup.info? Я не бачу.
Назар
Для www: На цьму сайті - інформація про вузи ІІІ-VI рівня. Коледж - ІІ рівня, але випускає бакалаврів.
www
Для Назар: А списки тих хто пройшов в тебе є? Ви також по результатах ЗНО поступали? Можливо ті, що вище в списках подавали документи і у вузи III-IV рівня і вже кудись здали оригінали. Це можна спробувати відслідкувати з допомогою vstup2011.com.ua/
Коментувати
Назар
Ситуація: ліцензійний обсяг - 60, держ. замовлення - 50. Я - 51. Я дуже хочу вчитися саме тут. На інші дві спеціальності я пройшов на держ. замовлення. Питання: чи можна, тимчасово, подати документи на держ.місце, а потім, якщо зміниться рейтинг на бажаній спеціальності, - забрати оригінали з одного держ. місця і занести на інше. Боюсь пролетіти. Допоможіть!!!
www
Для Назар: Який ВНЗ, спеціальність?
Назар
Для www: Технічний коледж від "Львівської політехніки", спеціальність:"програмна інженерія"
Коментувати
Олена
підкажіть, хто знає, чи варто здати оригінали зараз, якщо в приймальній комісії казали,проходиш на контракт. По інформації з інших вузів - перевага при зарахуванні на бюджет (якщо залишається кілька місць) надається тим, хто подав оригінал
Andriy
якщо я подав документи на денну форму навчання, і сумніваюсь що пройду, то я ще можу подати на заочне?чи вже пізно?
Дмитро
Для Andriy: пізно.
Абітурієнт
Для Andriy: Дивлячись у який ВУЗ, в КПІ до 18 серпня на заочне можна подати
Коментувати
Абітурієнт
я на 34 місці,15 державного замовлення (інформатика,вінницький пед).Як думаєте,шанси на державне є?
Дмитро
Для Абітурієнт: є)
Коментувати
Ян
А на універ має надавати гуртожиток на момент подавання оригіналів? бо я живу далеко від Києва, попадаю на 2 та 3 хвилю, а на хвилі є тільки 2 дні, і я може не встигнути купити білети...
Оглядач
Медалісти цього року знову "відзначилися" склавши ЗНО на ~140 балів))
Абітурієнт
Для Оглядач: ти неправильно зрозумів,не на 140,а на 124,125,126 балів.
Коментувати
Leeeee
скажите,что лучше делать если я не прошла в первую волну??? вот например в КНЕУ мне сказали,что после 5-ого не принимают совсем оригиналы на контракт. То как лучше сделать, чтобы не пролететь в общем???
sfjjfk
я 102, бюджетных мест 30, шансов как я понимаю нет, правильно?
Just
Для sfjjfk: дивлячись який вуз і факультет. подивись на Конкурсі по минулому році, скільки чоловік забрали заяву з тих, хто над тобою і приблизно зорієнтуєшся, чи є шанс
sfjjfk
Для Just: хм,если смотреть по прошлогоднему то поступили люди которые в списке были 300+ =/даже не знаю)
Нене
Для sfjjfk: У меня друг поступил в прошлом году, был 96, 30 бюджетных мест
Коментувати
Just
чому ті, хто йдуть по направленню і в них по 600-620 балів проходять на бюджет в першу хвилю, а в мене 751 бал, і на бюджет я поки що не проходжу?? де це направлення взялось?((
kdj
Для Just: у мене аналогічна проблема, там де я хочу останній пільговик зарахований з 580 балами. але ти не бійся у тебе гарний результат, удачі!!!
Коментувати