Міносвіти просить ректорів забезпечити безперервну роботу приймальних комісій

Міністерство освіти звертає увагу ректорів вузів на необхідності дотримання встановлених строків та вимог щодо проведення вступної кампанії

Міносвіти просить ректорів забезпечити безперервну роботу приймальних комісій

Зважаючи на те, що у вищих навчальних закладах завершується прийом заяв та документів від абітурієнтів і розпочинається їх конкурсний відбір, МОНмолодьспорт звернулося до ректорів ВНЗ з проханням забезпечити безперервний режим роботи приймальних комісій, у тому числі у вихідні дні, про це йдеться у відповідному листі профільного міністерства.

Для узгодженої роботи приймальних комісій всіх вищих навчальних закладів, перший список рекомендованих до зарахування абітурієнтів, рекомендовано оприлюднити 1 серпня, але не пізніше 12 години.

В Міністерстві освіти також, звернули увагу керівників навчальних закладів, що оприлюднення списків раніше, ніж у встановлені терміни, є грубим порушенням Умов прийому.

Формування рейтингових списків рекомендованих до зарахування вступників у державних та комунальних вищих навчальних закладах має відбуватися у межах обсягу державного замовлення, а в приватних – у межах ліцензійного обсягу, зазначають в Міносвіти.

В міністерстві наголошують, що навчальні заклади, мають не допускати випадків затримання видачі оригіналів документів на вимогу вступника, а також забезпечити режим роботи приймальних комісій та відповідних служб вузів до завершення вступної кампанії.

Приймальним комісіям рекомендовано забезпечити оперативний розгляд електронних заяв вступників, що надходять до вищих навчальних закладів, не пізніше, як впродовж доби від часу отримання заяви. При цьому необхідно взяти до уваги, що вступники подаватимуть електронні заяви через систему "Електронний вступ 2011" до 00 години 01 хвилини 31 липня.

Міністерство також звернуло увагу керівників вищих навчальних закладів на персональній відповідальності щодо дотримання вимог Умов прийому в частині формування рейтингових списків та списків рекомендованих до зарахування абітурієнтів, а також проведення їх зарахування до числа студентів із забезпеченням високого рівня прозорості та відкритості.

Освіта.ua
28.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светла
"Формування рейтингових списків рекомендованих до зарахування вступників у державних та комунальних вищих навчальних закладах має відбуватися у межах обсягу державного замовлення" Це означає, що одні й ті самі прізвища вступників висітимуть у всіх 15 списках протягом 5 днів. Це безглуздя. Треба дозволити комісіям рухати списки, обдзвонюючи абітурієнтів. І якщо, наприклад, бюджет -10 осіб, а абітурієнти під № 1, 5 , 7, 8 відмовляються приносити оригінали, то 2 серпня ці місця треба пропонувати абітурієнтам під №11-13
kroksa
Ви подивіться рейтинги, смішно, коли середній бал атестату 180-195, а тестування 130-150, таких дуже багато.
абітурієнт2011
за результатами вступної компанії виникло декілька питань: скільки ж в Україні людей перемогли в всеукраїнських олімпіадах? якщо ти пільговик, то для того щоб попасти у престижний ВУЗ можна мати бали і 600 іти там.А якщо ти добре вчився та здав ЗНО і на 750-790 балів ти можеш залишитися за бортом бюджетного набору.Вважаю це не справедливим?
Ирина
Для абітурієнт2011: точно. но период 1-5 июня всегда оставляет шанс для настоящих отличников, все все-таки подают оригинал в один вуз
Коментувати
невідомий табачник
Корупція лине до університетів України.Молодець міністр освіти!Так тримати!Далі будемо зменшувати роль зовнішнього тестування для розплоду її.