У Міносвіти розпочато роботу щодо створення Молодіжного уряду

Міністром освіти і науки підписано наказ про деякі питання створення молодіжних консультативних органів

У Міносвіти розпочато роботу щодо створення Молодіжного уряду

Наказ міністерства підписано на виконання резолюції першого віце-прем’єр-міністра А.Клюєва щодо підготовки проекту рішення про створення молодіжного консультативно-дорадчого органу.

Документом утворено робочу групу, яка має розглянути питання створення відповідних молодіжних органів та внести проекти актів на розгляд Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося раніше, основним завданням Молодіжного уряду стане розробка проектів законів та рішень уряду з питань освіти, праці та соціального становлення та розвитку молоді.

"В першу чергу буде організована робота з розробки проектів рішень, спрямованих на розв’язання проблем працевлаштування молоді та забезпечення молодих громадян доступним житлом", - повідомив координатор громадської ініціативи Андрій Черних.

Він також зазначив, що така форма співпраці уряду з молодіжними громадськими організаціями має сприяти налагодженню більш ефективного діалогу між владою та молодими людьми, а також пошуку рішень найбільш важливих проблем молоді.

Освіта.ua
22.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Читайте о международном скандале: завкафедрой журналистики ДонНУ Артамонова обворовала более десяти российских ученых, в том числе студентов журфака МГУ им.Ломоносова, и на основе их работ стала доктором наук в Украине http://trv-science.ru/2011/07/17/plagiat-artamonovoj-za-granyu-bezumnogo-ili-prosto-skvernyj-anekdot/