Києво-Могилянській академії скорочено фінансування магістерських програм

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту припинено фінансування низки магістерських програм Києво-Могилянської академії, зокрема і школи журналістики

Києво-Могилянській академії скорочено фінансування магістерських програм

Могилянська школа журналістики та інші магістерські програми НаУКМА залишилися без держзамовлення. Про це заявив директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко, повідомляє Українська правда.

"Про припинення фінансування міністерство повідомило вже після завершення прийому документів від абітурієнтів", - зауважив він.

Так, Федченко повідомив, що у четвер, 7-го липня, був останній день прийому документів.

"А сьогодні (8-го липня) нам надіслали 0 місць. При тому, що подалося на програму 60 людей і багато хто з них навряд чи зможе платити 19 тисяч гривень на рік, не працюючи при цьому", - додав директор Могилянської школи журналістки.

Нагадаємо, що 7 липня урядом оприлюднено постанову, що затверджує обсяги державного замовлення на підготовку фахівців для державних потреб у 2011 році. Після чого державні вищі навчальні заклади почали отримувати обсяги замовлення на підготовку фахівців.

Критерії та принципи розподілу державного замовлення між навчальними закладами не повідомляються.

Слід також зазначити, що незважаючи на початок вступної кампанії, перші дні подачі вступниками заяв про вступ, пройшли за відсутності конкретизованих даних про обсяги державного замовлення по кожному навчальному закладу та напрямам підготовки.

Освіта.ua
08.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Могилянка - намагається наперекір владі давати якісну освіту розумним людям, от вони її й пресують. Могилянка - найкраща.
ВАЛЯ
\могилянка-найкращий внз україни.Ріспект Квіту
Макс
яка влада така і держава,не чіпайте Могилянку! Один з небагатьох не корумпованих вузів(що не скажеш про КНЕУ,Шеву,Драгоманова,Поплавського та ін)
Іван
Могилянка - це осередок вільної і незалежної думки і патріотичного духу. Зрозуміло, що це не може подобатись антиукраїнській авторитарній банді, яка сьогодні при владі. Тому і скорочують фінансування і будуть робити все щоби закрити НаУКМА. Не дозволимо зробити цього!!!
!
І хто думав, що освіту можна здобути безкоштовно, той глибоко помилявся. До якого майбутнього ми йдемо?
Анна
В Киеве всем сократили бюджетные места, так что нужно только в Харьков, Львов, Донецк ехать!
Василь
Цього робити не слід.Так як університет не славиться здирництвом і хабарництвом,скорочувати (а можливо не фінансувати цей заклад не можна),Фінансувати його обовязково потрібно