Система електронного вступу працює нормально, - міністр освіти

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник запевняє, що експеримент з електронної подачі документів до вищих навчальних закладів, який стартував 1 липня, працює у повноцінному режимі

Система електронного вступу працює нормально, - міністр освіти

Про це міністр освіти заявив у п’ятницю, під час ефіру на Першому національному телеканалі.

Відповідаючи на запитання щодо проблем з реєстрацією користувачів у системі, міністр освіти зокрема зазначив: "По-перше електронний вступ є експериментом, по-друге, кожен хто заходить на нього знає, що для того щоб авторизувалася його заявка необхідно 24 години".

Міністр повідомив, що протягом доби після реєстрації, всі одержать свій електронний кабінет і свою адресу, зазначивши, що абітурієнти матимуть можливість перевірити свій статус на сайті університету та на сайті інформаційної системи "Конкурс".

"Не помиляється той, хто нічого не робить. В цьому році абітурієнти мають можливість подати документи в електронній або звичайній паперовій формі", - резюмував міністр.

Нагадаємо, система "Електронний вступ-2011" почала роботу одночасно зі стартом вступної кампанії. Метою експерименту є удосконалення процедури подання абітурієнтами заяв про вступ на денну форму навчання до вузів України.

Учасниками системи електронного вступу, відповідно до наказу міністерства, є всі вищі навчальні заклади ІII-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.

Електронна реєстрація заяви має здійснюватися шляхом заповнення вступником в режимі on-line електронної форми за допомогою програмного інтерфейсу, після чого електронні заяви мають бути зареєстровані уповноваженими особами приймальних комісій відповідних вищих навчальних закладів.

Незважаючи на запевнення розробників системи "Електронний вступ" про стабільну роботу системи, більшість бажаючих прийняти участь у електронній подачі документів до приймальних комісій не можуть повноцінно користуватися системою через численні технічні неузгодженості.

У той же час, користувачі, яким вдалося зареєструватись у системі, зауважують, що запропонований у "Електронному вступі" перелік вищих навчальних закладів є неповним.

Нагадаємо, прийом документів від вступників триватиме до 31 липня, після чого вищі навчальні заклади почнуть формувати та оприлюднювати рейтингові списки абітурієнтів рекомендованих до зарахування.

Освіта.ua
02.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
зарегистрировались, но доступа в личный кабинет нет!!!! На письма поддержка не отвечает!!! Зачем детям делать такие подарки?!
Елена
Зарегистрировалась, получила подтверждение на mail. Попыталась войти в личный кабинет, вход выполняется, но я попадаю на главную страницу. Как продолжить регистрацию? Никак не могу попасть на страницу: «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів» де екрані з'явиться інформація з Вашого атестату та сертифікату ЗНО. Помогите пожалуйста, посоветуйте. Заранее благодарю.
Олександр
Для Елена: той самий трабл :( пролистав безліч форумів, кажуть, таке в когось вже було, треба почекати. в когось заходить з першої спроби, в когось лише через 2 години.. а вхід до кабінету повинен виконуватись автоматично після введення логіну й паролю
Елена
Дякую, Олександр)) Буду пробовать. Теперь хоть знаю, что все правильно делаю.
Олександр
нема за що :) ти головне не нервуй, все буде добре)
Коментувати
дмитрий
Не вдалося виконати ваш запит У службі Windows Live ID виникли технічні неполадки. Повторіть спробу пізніше. ну вот что это значит?
Ирина
Заборонено доступ до дії для програмного продукуту...это пишет когда я пытаюсь заполнить данные, которые являются обязательными. Что делать?
Анна
Чому не вводиться пароль в особистий кабінет вступника, тіль ки пусті місця ?
Just
Я в шоці - але пан Табачник наполовину правий. Подала заявку ЕВ у ЛНУ ім.Франка, і мої дані внесли до системи Конкурс. Але тут виникає друга проблема - я не можу зайти в свій особистий кабінет, бо пише, що не вірні логін та пароль...
КАТЯ
Ото нормально система працює!уже 11 липня,а в мене нічого не подано,через таку систему нікуди не поступлю((я в розпачі,руки опускаються,нічого не виходить,помилка якась...
Masha
В мене пише: "Вказані Вами номер та пін-код сертифіката ЗНО не співпадають з даними у базі. Введіть дані сертифікату більш уважно." Все правильно пишу((( Не можу, я ще за це буду переживати! Не всі спеціальності вказані...
ЛПТ
Очень всё смахивает на саботаж и бойкот распоряжений министра. Цель - дискредитация Табачника. Тяжела, Дмитрий, шапка Мономаха?
рома
що робити? у мене не відображає бали сертифіката у кабінеті?
тратата
В мене ссилка взагалі не відкривається
Just
Для Аня М: краще самій подавати))
Аня М
Для Just: та я і не сумнівалася,що все так і буде, навіть не очікувала, що в нашій країні може щось стати простіше та доступніше!Дякую=)))))))))))))))))))
Коментувати
Игорь
Мене чомусь зареєструвало на аграрну спеціальність,хоча я вибрав історичний факультет..
???????
у мене взагалі від сьогодні висить чужий сертифікат з меншою кількстю предметів і балів, а мій зник, і зникли заяви, подані на вступ. це що, жарт такий невдалий???
Прохожий
І це називається нормально? Дехто подав заявку на вступ в 5 ВНЗ (а не в 3, як це вимагають умови), реєстрації одного вступника повторюються (декілька одинакових записів підряд), сумарна кількість балів в декого не правильно підрахована, призерів обласних олімпіад прираховують до призерів всеукраїнської і відповідно начисляють їм бали. І це ще не все, зустрічається десятки різних ляпасів.Кажуть все "ХОРОШО", все "НОРМАЛЬОК", "каждый получит по понятиям".
???????
Для Прохожий: Можна подавати в 5 ВНЗ на 3 спеціальності
Прохожий
Для ???????: А подають в 1 ВНЗ на 5 спеціальностей. Якщо переглянупи в системі "Конкурс" то на різних 5-ти спеціальностях можна прослідкувати 1-у людину.
Коментувати
Just
Вже зайшла в кабінет (півгодини його обновляла, щоб зайти). А в мене одної пише: Вибачте, подача заяв тимчасово не доступна. Спробуйте, будь ласка, через 30 хвилин.???
Just
я взагалі зараз на сторінку ел.вступу зайти не можу. вибиває якусь помилку(((
Аня М
в мене взагалі пише, що спроба не вдала!!і скажіть чи цей електронний вступ обов'язковий?????
Inna
Народ,не виключаю,можливо я не розуміюсь,як потрібно реєструватись,а можливо там "на горі" не включають свої мізки на повну,що вони не розуміють,не працює та забута Богом електронна система вступу!!!!!!!!!!!!
Inna
А ви бачите,що Табачник гокорить"Система електронного вступу працює нормально," - міністр освіти Тобто,"нормально",а не добре(
Коментувати
Маша
О_о ШО за фігня??? Тепер на моїй сторінці написано "жодного сертифікату не підтверджено" і "немає pfzdjr" для вступу!!! Вони точно хочуть, щоб я з глузду з'їхала!!!!
Маша
Для Маша: *я мала на увазі "заявок")
Анна
Для Маша: І в мене. Це навпаки добре, після невдалого експерименту буду подавати особисто! Хто вчора реєструвався, тому явно не пощастило.
Коментувати