Міністерство освіти намагається врятувати систему електронного вступу

За два тижні до початку вступної кампанії, лише 10% вищих навчальних закладів виконали технічні вимоги, що дозволяють вносити дані про вступників в режимі on-line

Міністерство освіти намагається врятувати систему електронного вступу

Метою експерименту "Електронний вступ 2011", що має бути проведений під час вступної кампанії, є удосконалення процедури подання абітурієнтами заяв про вступ на денну форму навчання в електронному вигляді.

Учасниками системи електронного вступу, що має розпочатися одночасно із стартом вступної кампанії, є всі вищі навчальні заклади ІII-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.

Електронна реєстрація заяви має здійснюватися шляхом заповнення вступником в режимі on-line електронної форми за допомогою програмного інтерфейсу, після чого електронні заяви мають бути зареєстровані уповноваженими особами приймальних комісій відповідних вищих навчальних закладів.

У відповідності до наказу МОНмолодьспорт, яким запроваджено проведення експерименту у 2011 році, робота уповноважених осіб приймальних комісій вищих навчальних закладів із внесення даних про вступника до Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється в режимі он-лайн за технологією MPLS.

На даний час єдиним оператором, що має технічні можливості для забезпечення подібного сервісу всім навчальним закладам є ВАТ "Укртелеком", що шляхом укладання відповідних угод з ВНЗ організовує підключення до віртуальної мережі.

У листі Міністерства освіти і науки, що надісланий на адреси керівників ВНЗ за підписом міністра освіти зазначається, що станом на 16 червня лише 10 % вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації здійснили необхідні дії щодо роботи з заявами вступників в режимі on-line.

Також у листі міністерства наголошується на негайному підключенні до сервісу, що має забезпечити внесення даних про вступника до Єдиної державної електронної бази освіти, про що керівники вищих навчальних закладів мають повідомити міністерство до 22 червня.

Чи зможе впроваджений експеримент охватити 100 % вузів до початку липня країни стане відомо найближчим часом.

Нагадаємо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 1 липня.

Освіта.ua
17.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Машеньк@
якщо повести до ВНЗ тільки копії документів, а оригінали ні,чи прийме вуз документи без пред\'яви оригіналів?
Натали
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА, у меня украинский 187.5, математика - 173, биология - 175, а география будет примерно 180, средний бал аттестата 184. Посоветуйте, куда можно пройти в относительно хорошие Киевские или Одесские вузы на бюджет?
Таня
скажите пожалуйста какие именно документы нужно подавать(не оригинал)..и что делать со справкой,нотариально заверить нужно все копии?
Леля
я пыталась написать письмо на почту института у меня выбивает ошибку постоянно. повлияет ли это на электронный вступ??.
Nаstia
простите, но может кто-то обьяснить, почему некоторіе ночуют под ВУЗом?? я что-то не поняла... =/
Андрій
Для Nаstia: великі черги)
Nаstia
Для Андрій: настолько огромные, что можно быть в очереди целый день, аж до закрытия приемной комиссии?.. ого... а ерез сколько дней уже не будет такого ажиотажа?
Віктор
Для Nаstia: нічого ж не відомо...то в тому році таке було...та краще їхати в середині...
Коментувати
Вікторія
"Чи зможе впроваджений експеримент охватити 100 % вузів до початку липня країни стане відомо найближчим часом" Виправте помилку - не охватити, а охопити! Не гоже допускатись помилок на сайті, інформацію з якого черпають майбутні вступники.
abi
нехай шановні хочаб повідомили нам у які вузи можно подати електронно домументі,а може хтось туди прагне вступити,але вагаеться електронно подавати документи,аби не лишитися з нічим!
Інна
Коли закінчується прийом документів до внз?Підкажіть будь-ласка.:)
Настя
Для Інна: 31 липня 2011 року
Лена
Для Настя: А коли починається, скажіть будь ласка!)
Роман
Для Лена: 1го)
Коментувати
Адель
скажите пожалуйста, а это правда, что отдаётся предпочтение тем, кто сразу дал оригиналы? есть ли риск при этом, что их потом не отдадут?
Настя
Для Адель: слышала о ряде вузов, которые отдают предпочтение тем, кто подал оригиналы (но это только то, что слышала, поэтому никаких гарантий, что инфа 100%). А по поводу забрать оригиналы, так они должны отдать, если попросишь, хотя тоже слышала, что в некоторых вузах это не настолько легко сделать.
Ezzee
Для Адель: я в минулому році поступив, так от на радіофізичному факультеті КНУ ім. Шевченка точно надають явну перевагу тим, хто подав оригінали
Адель
Для Настя: Для Ezzee: спасибо, просто не знаю, что делать.... стоит рисковать и подавать в Шевченко сразу оригиналы? про него как раз и часто говорят, что проблема забрать их обратно...
Коментувати
Влад
Це дуже гарна ідея, адже дає змогу подати заяву до кількох ВНЗ в різних регіонах України. Ось я живу в Києві, і окрім Київських університетів, хочу подати заяву до Львівського університету. Ну не буду ж я їхати в Львів, щоб здати документи. Інше питання, наскільки це працює
ольга
А мені сподобалось ночувати під ВНЗ ( в 2010 р.) романтика, нові знайомства, з деякими навчаємось у різних університетах, але тримаємо звязок. Вже пройшов майже рік а спогади залишились на все життя. Ще майбутньому поколінню будем розповідати як ми здавали документи.
Назар Несторович
Ви праві......краще поїхати (це надійний спосіб)........а якщо так по електрон. всяке може бути.....
B11zzard
Та ну. Я впевнений все буде працювати.
Таня
Для B11zzard: Я б не була така впевнена, мені чомусь теж здається, що можуть виникнути проблеми з цією системою, краще все-таки їхати.
училка
Для Олег: "переваги" не у того. кто первый подал документы, а кто подал оригиналы. А подавать в начале или в конце...., ну менталитет у нашего народа такой. Наблюдаю каждый раз как 98% абитуриентов, как только открывают пункт ЗНО начинают ломится в двери, толпа, очередь. Чего ломится-то в пункт? Что тоже место лучше достанется или без Вас начнут(я не говорю, про капуш, которые не ускоряют шаг, когда даже перед их носом двери закрывают)
Marina
Для училка: в якому розумінні "першим подав оригінали"? це ви про липень чи про серпень коли потрібно підтвердити зарахування?
Коментувати
Костя
Система ненадійна, і тим більше ще не випробувана, хто дасть 100% гарантії що мої документи нідійдуть і їх приймуть, мені здаєть що їхати потрібно!
B11zzard
Для Костя: Ніякий документів відсилати не треба, просто вводиш номер сертифікату і все (ну там ше адресу, телефон, стандартний набір). Потім тобі вже подзвонять і якшо ти вирішиш конкретно туди іти, то будеш везти оригінали.
Паша
Для Костя: Ти на всі 100% правий. Це не дуже надійний, а головне перевірений спосіб...
Коментувати
Ігор
чим надійніше? можна подати в електроном вигляді, якщо ви не появитесь у списку на сайті vstup.info то тоді вже можна буде вести самому
Інна
Для Ігор Тим ,що я вже буду впевнена на всі 100% ,що мої документи потрапили до надійних рук.Залишиться чекати тільки результату . А щодо цієї програми подання документів в мене на неї немає надії ,тай здається що мін.освітим не встигне все вчасно зробить.
Коментувати
Анна
Але ж не хочеться ночувати під внз....
Антон
Для Анна:А навіщо ночувати? Просто приїжджайте подавати документи тижні через два після початку вступної кампанії - не буде черг зовсім, навіть у найбільших вишах. Перевірено на власному досвіді.
Коментувати
Інна
Я краще одразу поїду подавати документи до внз. Мені буде тоді надійніше.
Павло
Для Інна: згідний з Вами на 100%
Коментувати