Євро-2012 вплине на графік навчання у вищих навчальних закладах України

У зв'язку з проведенням футбольного форуму Євро-2012, Міністерство освіти і науки, рекомендує вузам оптимізувати навчальний процес у наступному навчальному році

Євро-2012 вплине на графік навчання у вищих навчальних закладах України

Про це йдеться в рекомендаційному листі профільного міністерства, що направлений відомством на адреси ректорів вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації.

Рішення про оптимізацію навчального процесу перш за все стосується тривалості 2011/12 навчального року та направлене на виконання відповідного протокольного доручення КМУ.

Отже вищим навчальним закладам незалежно від їх підпорядкування та форм власності у наступному навчальному році рекомендовано установити тривалість першого і другого навчальних семестрів по 17 тижнів кожний з обсягом тижневого навчального навантаження у семестрі 30-36 годин.

У відповідності з рекомендаціями, зимова екзаменаційна сесія студентів відбудеться з 11 по 31 січня 2012 року, відповідно літні іспити студенти складатимуть з 25 травня по 5 червня 2012 року.

Зимові канікули у вищих навчальних закладах розпочнуться 29 грудня та триватимуть до 10 січня, літні - 6 червня 2012 року.

Вручення дипломів про вищу освіту випускникам вищих навчальних закладів у 2012 році буде проведене до 5 червня наступного року.

Як відомо, у зв’язку з проведенням європейської першості з футболу, навчальний процес також буде скорочений у загальноосвітніх навчальних закладах країни. У зв’язку з чим, зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), за попередніми пропозиціями наданими Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО), має відбутися з 14 травня по 7 червня 2012 року.

Освіта.ua
03.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люда
Чому студенти медичного інституту мають навчатися по суботам??? І значно перевищувати годинне навантаження??????? Хіба це не суперечить даному листу?????
Ирина
Я не пойму чему вы так возмущаетесь? в 2008 году ЗНО началось во время учебного процесса с 22 апреля, при том, что всякие контрольные накануне ЗНО н кто не отменял, пти ходилось детям справки делать, чтобы хоть день могли подготовиться!потом еще была ДПА и выпускной в конце июня. Ну прям на вашем выпуске эксперименты! да радуйтесь, что не 12 лет лет учитесь! В 2008 году о проведении ЗНО узнали только в декабре, в феврале были известны какие тесты сдавать, а в апреле уже сдавали, а вы все плачитесь!
Олена
Як на мене, все дуже добре! У 2009 році випускники теж вчилися до 1 травня. А далі - якісна підготовка до ЗНО, проходження ЗНО. І результати учні нашої школи засвідчили чудові! Так що справа не в часі, а в компетентності педагогів, які уміють навчити дітей і організувати грунтовну підготовку до ЗНО. Один місяць абсолютно нічого не вирішує.
Настя
Задолбали на нашем выпуске всякие эксперименты ставить, ну ничего, что нас не бьет - делает сильнее! Мы им ещё покажем!
Юлія
Згодна з усім вище сказаним. Взагалі, усім буде весело. Бо у нас не лише чиновники дивакуваті, але й керівництва ВНЗ. Як відомо, у кожному університеті свої дивацтва. Так що можливо й таке, що намудрують з розкладом так, що страшно подумати навіть.
Макс
Ви представляєте що таке здавати сесію в 10 днів?а?друдом..за 2 дні готуйся..зашибісь
DR
Да уж, не позавидуешь выпускникам 2012, без учебников, да еще и без последнего звонка, держитесь!
Оля
щодо дзвонику, то це бред, ну шо ж нам не дадуть нормально, як всі люди вивчитись....
училка
если учесть, что эти несчастные дети (выпускники 2012 года) сплошной эксперимент (пошли в 6 лет; учились то 12, то 11; учебников в глаза не видели все эти годы; "на ходу" подстраивались с учителями под программы, которые наши чиновники меняли среди года....), то можно хотя бы дать им нормально школу закончить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кстати, эксперименты над людьми запрещены, господа чиновники!
МАМА
Підтримую , Матиму сина випускника уже страшно. Жевріє надія .може. табачника таки знімуть і все владнається.Для училка:
Мама 2
Для МАМА: Хіба ці випускники не заслужили нормального випускного вечора? Я мама і вчителька майбутніх випускників, мен теж і дуже прикро, що у мене був випускний, а у моєї дитини пародія, а не закінчення школи. А про експеримент у цьому класі - то це 100% експеримент!!!!
Коментувати
Светлана
Последние годы нашим абитуриентам все веселей и веселей
Bfrc
Літня сесія триватиме 2 тижні?))) Очєпатка, однако
www
[сесія взагалі-то так і триває]Для Bfrc:
Коментувати
училка
у выпускников сначала выпускной, вручение аттестатов, а 25.05 "останный дзвоник" - совсем обалдели(((
ggggggg
полный капец учебному году. Особенно весело будет дипломникам и абитуриентам с ВНО....
Александра
Для ggggggg: так мы в этом году еще и нормально попали) xa
Коментувати