Стартував стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України

Конкурс проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень

Стартував стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України

1 квітня 2011 року за стартував другий щорічний стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України (АПУ) з питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням.

У Конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України незалежно від форми власності та підпорядкування.

До розгляду стипендіальної комісії приймаються наукові, публіцистичні, порівняльні та аналітичні статті, що мають бути виключно індивідуальні, раніше не опубліковані, написані українською мовою.

Роботи мають відповідати тематиці конкурсу, бути дослідницькими за своїм характером, відзначатися актуальністю, конкретністю, глибиною розкриття теми, логічністю і послідовністю думок, а також відповідати вимогам, що ставляться до оформлення наукових робіт. Роботи, які не відповідають вимогам розглядатися не будуть.

Конкурс проводиться з 1 квітня по 30 травня 2011 року. До 15 травня 2011 року кандидати на участь в конкурсі мають подати свої роботи на електронну адресу konkurs.liga@gmail.com.

До 25 травня 2011 року будуть визначені п’ять кращих робіт, автори яких будуть запрошені до Києва на святкову церемонію.

З них буде визначено трьох переможців, які 30 травня 2011 року будуть нагороджені грамотами й грошовими преміями.

Грошові премії: 1 місце – 6000 гривень; 2 місце – 3000 гривень; 3 місце - 1000 гривень.

Із запитаннями щодо участі у конкурсі звертайтеся до Оргкомітету стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ за тел.: (063) 409-44-55, e-mail: konkurs.liga@gmail.com.

Освіта.ua
18.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів