КУТЕП надає можливість студентам відвідувати військову кафедру

Студенти Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП), навчаючись на стаціонарі, мають можливість пройти підготовку офіцерів запасу при Національному університеті оборони України

КУТЕП надає можливість студентам відвідувати військову кафедру

Навчання відбувається за кошти фізичних або юридичних осіб і проходить раз на тиждень на навчальній базі Національного університету оборони України.

Юнаки та дівчата, що бажають навчатися, проходять відбір за станом здоров`я, психологічний відбір, відбір за рівнем успішності навчання, рівнем фізичної підготовки, а також професійний відбір.

Навчання триває 2 роки, тобто 4 семестри. Студенти здобувають різні військово-облікові спеціальності за напрямами: постачальник, юрист, перекладач, спеціаліст з миротворчих операцій, спеціаліст з виховної роботи.

Навчальний процес здійснюється за такими формами: навчальні заняття, практична підготовка, самостійна робота студентів, навчальні збори та контрольні заходи.

Після завершення навчання проводяться екзамени з військової підготовки, які проводить екзаменаційна комісія, призначена Міністром оборони України.

Відбір юнаків та дівчат на військову кафедру з КУТЕП починається у квітні кожного року.

Освіта.ua
06.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Доброго дня. Мій син навчається в медуніверситеті. на 5 курсі. (фармація) Військова кафедра у них відсутня. Ще буде і 6 рік навчання (інтернатура), і проходити її можна в будь-якому місті (в т.ч. і в Києві. Чи можна її пройти при Ващому вузі, і як і що для цього потрібно?. дякую.