Всеукраїнський стипендіальний конкурс для студентів-правників

Міжнародна юридична фірма DLA Piper оголошує про початок Всеукраїнського стипендіального конкурсу для студентів-правників у 2011 році

Всеукраїнський стипендіальний конкурс для студентів-правників

В конкурсі може взяти участь кожен студент юридичного факультету денної форми навчання, починаючи з 4 курсу, будь-якого українського ВНЗ.

Усі бажаючи взяти участь у конкурсі мають підготувати та подати заявку на участь, копію залікової книжки і письмову роботу на одну з заданих тем до 4 липня 2011 року.

За результатами конкурсу будуть визначені 4 переможця, які поїдуть на стажування до офісів DLA Piper, включаючи іноземні, та отримуватимуть грошову стипендію протягом наступного року.

Перелік тем та докладну інформацію про конкурс можна отримати за телефоном київського офісу DLA Piper (044) 490 95 79, або надіславши запит на електронну адресу scholarship@dlapiper.com.

Умови конкурсу>>>

Довідка:
DLA Piper є однією з найбільших міжнародних юридичних фірм у світі з більш ніж 3500 юристами, що працюють у 71 офісах у 29 країнах світу. DLA Piper позиціанує себе як соціально-відповідальна компанія, демонструє готовність підтримувати свою країну, надаючи можливості для професійного розвитку молодому поколінню юристів.

Громадський простір
04.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів