Міжнародна програма стажувань у шести країнах світу

В української молоді з’явилася можливість прийняти участь у міжнародній програмі стажувань від молодіжної організації AIESEC та відвідати одну з шести країн: Індія, Угорщина, Росія, Румунія, Туреччина, Польща

Міжнародна програма стажувань у шести країнах світу

Міжнародні стажування – це один із найінтенсивніших етапів отримання досвіду в AIESEC.

Стажування дозволяє не тільки отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

Літня програма стажувань AIESEC у 2011 році – це:

  • від 6 до 8 тижнів в іншій країні;
  • волонтерська робота в соціальних проектах;
  • розвиток особистісних та професійних навичок;
  • досвід роботи в міжнародній команді.

Використай це літо для того, щоб написати свою «історію»: отримати міжнародний досвід, розвинути особистісні та професійні навички, а також зробити свій внесок у суспільство разом з AIESEC!

Анкету на участь у міжнародній програмі стажувань можна заповнити на сайті AIESEC www.aiesec.lviv.ua до 10 травня 2011 року.

Дізнатися більше про проекти та країни стажування можна у координатора зі зв'язків з громадськістю AIESEC у Львові Зоряни Балко за тел. +38 (097) 184-21-91, e-mail: zoryana.balko@aiesec.net.

Довідка: AIESEC – міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем, проводить активну діяльність у цьому напрямку впродовж більш ніж 63 років з моменту заснування. Організація представлена у 107 країнах світу. Вона об’єднує 50 тисяч студентів у 1600 університетах.

Освіта.ua
01.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів