Українсько-нідерландський проект "Подвійний диплом"

Програма "Подвійний диплом" за спеціальністю "Бізнес-адміністрування" реалізується Університетом "КРОК" спільно з Університетом професійної освіти NOVI (Hogeschool NOVI, Нідерланди)

Українсько-нідерландський проект "Подвійний диплом"

Головна мета участі в проекті для студентів - це отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Спеціальність "Бізнес-адміністрування" сьогодні є однією з найбільш популярних та поширених у світі. Академічний ступінь "Бакалавр з бізнес-адміністрування" присвоюється фахівцям, які підготовлені до роботи у бізнесі та управлінні.

Програма з підготовки розрахована на тих, хто планує у майбутньому претендувати на відповідальні позиції у бізнесі.

Програма "Подвійний диплом - ВВА" охоплює основні функціональні сфери бізнес-освіти, а саме: менеджмент, організаційну поведінку, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, продажі, управління операціями, інформаційні технології, право, управління людськими ресурсами.

Навчальний план програми має яскраво виражену практичну спрямованість. Його реалізація сприяє індивідуальному удосконаленню через розвиток таких якостей, як вміння приймати рішення та вести переговори, здатність до командної роботи, лідерство, навичок комунікації та презентації.

До переваг програми можна віднести міжнародний диплом акредитованого нідерландського університету, компетентнісний підхід до навчання з формуванням "портфоліо компетенцій", практичну направленість навчання, розвиток підприємницьких навичок в процесі навчання та наставництво.

Викладання здійснює команда висококваліфікованих та досвідчених українських і нідерландських викладачів на базі Університету "КРОК". Усі вони поєднують педагогічну діяльність з практичною у сферах, що належать до кола їх викладання, що гарантує тісне поєднання теорії та практики під час занять.

Навчання здійснюється за допомогою інтерактивних методів і орієнтоване на задоволення індивідуальних потреб студента.

Детальну інформацію про програму можна отримати в Управлінні міжнародного співробітництва Університету "КРОК" за тел. +38 (044) 455-69-86, (096) 158-86-48 (Кива Юлія Іванівна).

Освіта.ua
30.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів