Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка оголошує набір на заочну форму навчання

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір студентів на заочну форму навчання

Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка оголошує набір на заочну форму навчання

Наразі в Інституті отримує вищу першу чи другу освіту близько 300 студентів. Понад 200 із них навчається на бюджетній основі.

Заочна форма навчання, як і денна, перейшла на кредитно-модульну систему навчання, що відповідає сучасним європейським стандартам.

Крім того, студенти заочної форми навчання мають можливість слухати лекції відомих вчених, які викладають у КНУ, працювати у читальних залах і бібліотеках провідного вузу України, брати участь у численних наукових конференціях і культурних заходах.

На заочній формі навчання Інституту філології можна отримати освіту за рівнем "бакалавр", "спеціаліст", "магістр" за спеціальностями "українська мова та література", "фольклористика, українська мова та література".

На заочну форму навчання Інституту філології за результатами співбесіди на другий курс навчання за напрямком підготовки "філологія" за спеціальностями "українська мова та література", "фольклористика, українська мова та література" приймаються випускники педагогічних коледжів, які отримали диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" за спеціальністю "початкова" освіта.

Довідки за телефоном: 239-34-89 або e-mail: philolog@univ.kiev.ua.

Освіта.ua
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Filolog
Помилка: не 300, а 3 000 студентів, і не 200, а 2 000 студентів :)