Встановлено граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках

Відповідний наказ, виданий Міністерством освіти, регулює граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності

Встановлено граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках

У відповідності зі спільним наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства фінансів граничні розміри плати за проживання в гуртожитках встановлені для всіх категорій студентів вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності.

Гранична плата за гуртожиток встановлюється виходячи з нормативу 6 кв.м. житлової площі, а для новозбудованих гуртожитків - 8 кв.м. житлової площі.

Розмір плати встановлюється у граничному відсотковому значенні відповідно до розміру мінімальної ординарної академічної стипендії студентів вузів.

Конкретний розмір плати за проживання в гуртожитках має встановлюватися керівником вищого навчального закладу і розраховується відповідно до Порядку надання інших платних послуг державними та комунальними навчальними закладами.

Наказом також передбачена можливість надання адміністрацією вишу додаткових послуг у гуртожитку та надання поліпшених умов проживання для студентів на умовах додаткової оплати та за бажанням студента, який проживає в гуртожитку.

Детальніше про встановленні граничні розміри оплати студентами послуг гуртожитків див. у відповідному наказі.

Освіта.ua
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама студента
А что делать, если на 12 квадратных метрах живут 4 студента, а оплату берут как за нормальные условия?
Анатолій
Дуже вдячний!