Проект Work Camp від Університету "КРОК" - допомога студентам у пошуку роботи

Університет "КРОК" за підтримки Центру розвитку кар'єри та Асоціації випускників університету "КРОК" ініціює проект Work Camp, що буде проходити з 21 березня по 27 травня 2011 року

Проект Work Camp від Університету "КРОК" - допомога студентам у пошуку роботи

Мета проекту Work Camp - отримання студентами практичних навичок самостійного працевлаштування.

Проект планується провести в три етапи. На першому етапі студенти старших курсів Університету "КРОК" пройдуть ряд психологічних тестів, відвідають майстер-клас від рекрутерів з написання резюме на реальні вакансії, пройдуть співбесіди на заміщення вакантної посади в рекрутингових агентствах Києва, обговорять свої успіхи і невдачі, спланують подальші дії.

На другому етапі передбачаються зустрічі з випускниками університету, які поділяться досвідом з працевлаштування і запропонують стажування. На заключному етапі - круглий стіл з роботодавцями, які готові запропонувати реальні вакансії та стажування для студентів.

Як розповіла директор Центру розвитку кар'єри Університету "КРОК" Олена Воронцова, проект планується зробити щорічним, оскільки вже зараз він стає популярним як серед студентів, так і серед роботодавців. У цьому році Work Camp проводиться тільки для студентів Університету.

Олена Воронцова також зазначила, що університет займається не тільки працевлаштуванням своїх студентів, але й впроваджує різні програми лояльності.

Так, цього року в Університеті "КРОК" діє програма "Гуртожиток у Києві за 1 гривню". Студенти, які навчатимуться в 2011 році на першому курсі денної форми навчання бакалаврату в Університеті "КРОК", отримають можливість проживати в університетському гуртожитку за одну гривню на місяць.

Освіта.ua
26.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів