Конкурс для молодих журналістів "ЄВРО позаочі"

Комітет громадського контролю ЧЄ-2012 оголошує конкурс молодих журналістів "ЄВРО позаочі", який має на меті відкрити суспільству майбутніх "майстрів пера" та привернути увагу до гострих питань підготовки до ЄВРО-2012

Конкурс для молодих журналістів "ЄВРО позаочі"

Конкурс проходить з 10 березня по 28 травня 2011 року. В першу чергу конкурс спрямований на студентів, які в майбутньому планують пов’язати себе безпосередньо або опосередковано з журналістикою, включаючи спеціальності: журналістика, масові комунікації, міжнародна інформація, реклама, PR, продюсер, режисер, оператор, тощо.

Головною метою конкурсу є шанс показати ставлення та позицію молодих журналістів до проблем та здобутків в процесі підготовки країни до ЄВРО-2012 крізь призму журналістських матеріалів, репортажів, відео- та фотоматеріалів.

Переможців обере компетентне журі, до складу якого входять: Андрій Блінов, головний редактор, науковий редактор українського ділового журналу "Експерт"; Влодимир Різун, директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; Тамара В'югина, головний продюсер телеканалу "Перший Діловий"; Олександр Краснопьоров, керівник інформаційно-видавничої групи "Сек'юріті ЮЕй" та Деніс Сілантьєв, голова Фонду розвитку олімпійського та молодіжного плавання, заслужений майстер спорту, чемпіон світу та Європи, срібний призер Олімпіади в Сіднеї. Переможців обиратимуть за трьома номінаціями:

1. "Закулісний ЄВРО-хаус" (форма подачі матеріалів - відеорепортаж ). Переможець отримає 1000 гривень;

2. "Відверто про ЄВРО" (форма подачі матеріалу - інтерв’ю, стаття). Переможець отримає 500 гривень;

3. "ЄВРО-кадр" (форма подачі матеріалів - фоторепортаж). Переможець отримає 500 гривень.

Також учасники конкурсу мають можливість отримати Гран-прі Конкурсу "ЄВРО позаочі" - грошову винагороду 2000 гривень.

Матеріали на конкурс надсилайте на електронну адресу: [email protected]

Освіта.ua
25.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів