Посібник для іноземних студентів "Життя та навчання в Україні"

В рамках проекту "Студентське посольство" вийшов друком посібник для іноземних студентів «Життя та навчання в Україні» (Living and Studying in Ukraine) англійською мовою

Посібник для іноземних студентів "Життя та навчання в Україні"

Посібник створено для студентів, які щойно прибули до України на навчання, і потребують поради щодо адаптації в новому середовищі.

Цей посібник цінний для багатьох студентів, оскільки охоплює життєві питання та труднощі, з якими стикаються іноземні студенти. Він також підвищує обізнаність студентів про їх права.

Посібник буде корисним університетам, які приймають на навчання іноземних студентів, громадським організаціям, які надають консультаційні та інші види послуг для іноземних громадян, студентським організаціям тощо.

Примірник видання можна замовити безкоштовно надіславши лист на studentembassy@gmail.com або переглянути на сайті проекту "Студентське посольство".

Посібник видано у рамках проекту "Студентське посольство" Британської Ради в Україні за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Мета проекту – сприяти інтеграції іноземних студентів вищих навчальних закладів України до українського суспільства та розвитку молодіжного лідерства через міжкультурний діалог.

Освіта.ua
14.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів