В Україні стартує п'ята Олімпіада Cisco з мережевих технологій

У цьому році на Олімпіаді свої знання у сфері ІКТ зможуть продемонструвати не лише слухачі Мережевих академій Cisco, але й звичайні студенти та школярі

В Україні стартує п'ята Олімпіада Cisco з мережевих технологій

4 березня 2011 року розпочалася реєстрація учасників Олімпіади з мережевих технологій серед студентів та школярів, що проводиться п'ятий рік поспіль українським представництвом компанії Cisco.

Змагання будуть проходити у чотирьох категоріях. У перших двох («класичних») - UNI і PT - будуть боротися, демонструючи свої знання курсу CCNA Exploration/Discovery, слухачі та випускники Мережевих академій Cisco у віці до 25 років.

Третя категорія - HS3 - об'єднає школярів, гімназистів і ліцеїстів у віці до 18 років, яким у рамках Олімпіади будуть запропоновані завдання з тематики курсу IT Essentials («Основи інформаційних технологій»).

     

Ще одна категорія - Non-Academy (туди увійдуть студенти технікумів, коледжів та вищих навчальних закладів, які не мають досвіду навчання в Мережевих академіях Cisco) введена вперше. Таким чином, аудиторія Олімпіади буде значно розширена.

Змагання пройдуть у два тури. У першому (з 21 по 27 березня) відбудеться онлайн-тестування, де зареєстровані учасники мають відповісти на теоретичні запитання відповідних курсів Мережевих академій Cisco.

Другий, фінальний тур, відбудеться 15 квітня 2011 року в Центрі Знань в Києві.

Студентські Олімпіади Cisco проводяться в рамках програми Мережевих академій Cisco, спрямованої на фундаментальну підготовку фахівців з теорії та практики проектування, будівництва і експлуатації локальних і глобальних мереж з використанням загальновизнаних стандартів.

Докладніше читайте на сайті олімпіади: http://cisco-olymp.org.ua/

Освіта.ua
12.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів