Всеукраїнські інженерні змагання

Інженерні змагання – найбільш популярна подія серед молодих інженерів, що надає можливість проявити себе, змагатись з кращими студентами технічних університетів та спробувати свої сили у вирішенні реальних проблем в промисловості чи менеджменті

Всеукраїнські інженерні змагання

Всеукраїнські інженерні змагання – проект міжнародної студентської організації BEST.

Інженерні змагання дають студентам технічних університетів можливість практичної реалізації інженерної думки.

Вперше в цьому році змагання пройдуть в двох вікових категоріях: для студентів НТУУ "КПІ", а також для школярів шкіл м. Києва.

Захід пройде з 28-го березня по 1-е квітня 2011 року у Національному технічному університеті України "КПІ". Участь можуть взяти всі студенти КПІ (безкоштовно).

Впродовж п’яти днів учасники будуть змагатися в двох категоріях – "Team Design" та "Case Study".

Team Design – командне проектування; вирішення певного технічного завдання та моделювання технічних конструкцій з використанням даного набору матеріалів за умов обмеженості у часі з подальшою демонстрацією результату.

Case Study – вирішення завдання технічного або економічного характеру шляхом обговорення. Як результат своєї роботи команда представляє метод вирішення запропонованого завдання або стратегічну модель дій в конкретній ситуації.

Підтримку змагань забезпечують Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", зокрема, факультет авіаційних та космічних систем та первинна профспілкова організація студентів НТУУ "КПІ".

Детальніше на сайті: www.ubec.best-kyiv.org

Освіта.ua
11.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів